nefunguje

nefungu je mi přidání souboru nevim proč píšeto soubor nebil uložen Prosím poraď te
> soubor nebil uložen

nevěřím, že by to psalo TOHLETO... ;-)
> nebil

Ohhhhh....tak to je moc...
Nevíte někdo, jak se dá změnit emailová adresa na WZ? (adresa@neco.wz.cz) ?
Nemuzu se pripojit v exporeru na me stranky (http://maybe.wz.cz)... Dokonce ani pres ftp... Co se deje? nejaky vypadek?
Pise to tohle: Chyba 404 - soubor nebyl nalezen

Soubor nebyl nalezen, pravděpodobně byl smazán nebo přejmenován. Je mi líto.


jeste vcera to nepsalo!
taky mi nefungujou stranky . mam je na danny-me.wz.cz a v ie mi to vyhodi 404 a nic . mam je na danny-me.wz.cz . stranky nebyly v rozporu s pravidly wz a byl na nich umisten reklamni banner . Prosim o vysvetleni .
DANNY: uz je nemas...
Taky by me zajimalo, co to ma znamenat?
Potrebuju funkcni stranky, takze co stim mam delat?
ahoj DANNY, jen se chci zeptat, jetli máš začátek stránky, kterou chceš, aby se jako první objevila pojmenovanou jako index.htm ?
Je to blbost, urřitě to máš, ale kdyby náhodou .....
pěkný den přeje Martin
Martin : Jo jo mam to jako index.html ... nejsem tak blbej ;) ... ale diky aspon za napad na reseni .

Sojkovec : Jak jako nemam ?
DAANY: nejpis byly smazany z duvodu poruseni podminek
<HTML>DANNY: jak rika sojkovec... byli smazany (a uz je to delsi doba,nejsou ani v zaloze)
32may: to same</HTML>
Zas tak dlouha doba to neni, v utery jeste fungovaly.
Rad bych znal duvod, aby se mi to nestalo priste znova, Dik.
Nebavi me pri mem pomalem pripojeni ladovat 45MB dat pres FTP furt dokola. dik
Master: no jako v utery to jeste fungovalo a v 16.00 z niceho nic to proste hlasi 404 . Mohl bych znat asopon duvod ?! Jako i kdyz je tohle freehost tak by se aspon nekdo mohl obtezovat nam zdelit duvod nejakou oficialnejsi cestou nez requestovanej reply na foru . Diky
Procital sem si forum podpora a dost uzivatelum byly smazany stranky stejne jako me , bez jedineho sluvka varovani , bez cehokoliv. Bral sem wz jako snad posledni free hosting , ktery se ke svym uzivatelum chova cestne a nabyzi aspon trochu te podpory v podobe fora ... asi sem se milil .
Rad bych tedy pozadal miru o vysvetleni . Opravdu mi neni jasne , jestli sem porusil nejaky z bodu a pravidel . cetl sem je a na nic sem nenasel .

A jestli mi byly stranky smazany kvuli JEDNE mp3 trvajici neco kolem 1min a 12sec , kterou sem si sam vytvoril bez JAKEHOKOLIV poruseni autorskych prav , pak me to opravdu mrzi.

Prosim tedy , budte alespon tak ferovi a vyjadrete se k tomu . Predem dekuji