A zas ta reklama...

zalozil jsem si na wz stranky, ale i kdys jsem dal do stranky kod reklamy stale se nezobrazuje, doufam ze o tyto stranky neprijdu kvuli nejakymu vypadku robota
Tak to je drsný... Měl jsem stejnej problém, že reklamu nevidět neslyšet. Nastavení mám na první stránce nahoře. Původně jsem tam vložil kód <!--WZ-REKLAMA-1.0-->, tak jak je doporučeno v info.Frknul jsem ho do tabulky a nějakej čas pohoda. Pak jsem soubor nahrál znovu a reklama fuč. Tak jsem úplně zbojkotil ten kód, znovu si kliknul v nastavení reklamy na nahoře... a soubor nahrál znovu. A nic. Tak jsem to zkoušel několikrát a furt nic. Pak si otevřu tohle fórum, přečtu si to, vrátím se na stránky, dám aktualizaci a voala, reklama tam byla. Někdy stačí si i přečíst stesky ostatních a zdá se, že se robot smiluje:)
PS:ALe stejně to nefunguje zrovna ideál optimál...
Sem rád, že nejsem sám, komu nefunguje reklama. Nejsem žádnej odborník, stránky dělám ve wordu a tak mám snad právo spoléhat se na automatický vkládání reklamy Webuzdarma. Ze svý strany sem udělal co sem mohl, žádný ustanovení smlouvy sem neporušil, takže se budu moc těšit na to, až mi můj účet smažou. :-)))))))))))