A zas ta reklama...

Na mých stránkách hanyzpage.czweb.org se jaksi nezobrazuje reklama. Mám ji nastavenou dole. Dal jsem <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT--> tam, kam jsem potřeboval a nic. Nerad bych měl problémy, tak to sem radši píšu...
Jak vypadá tvůj html kód? Mě se ta reklama taky málokdy vkládá od začátku všude dokonale, ale chvíli si s tím hraj, párkrát to znova natáhni na web a ono se to dá do kupy. Aspoň u mě to tak funguje...
Mám reklamu vloženou do speciálního divu s id reklama.... Uvidíme, zkusím si s tím pohrát... Zatím se tam pokaždé nahraje jen to <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT--> a né kód....
hanyZ: ja mam kod reklamy zkopcenej do extra souboru, kterej includnu tam, kde se ma zobrazit.. na robota nespoliham
To zní rozumně.

Btw. Můžu si kód reklamy zkopčit od někoho ze stránek a dát to do svých souborů? nebo obsahuje kód nějaké id pro každý web nebo tak něco....?
Sakra co je stou reklamu nemam ramce, mam nastaveny aby byla reklama na vsech strankach dole ale ona tam ne a ne :/
hanyZ: jo, jsou stejny pro kazdyho, muzes..
Sojkovec: Dík.
me se to tam dává vzdycky samo
Mám tu už několikátej web, ale zatím nikdy vyřešení problémů s vkládáním reklamy netrvalo takhle dlouho jako tentokrát. :-(
Už jsem to psala jinde, ale taky nemám reklamu. index.html jsem nahrála v pátek a reklama pořád nikde. Tak nevím jestli mám pokračovat nebo ne. Neudělám web proto, aby byl pak zrušen kvůli absenci reklamy, za kterou nemůžu.
Ainny >> a vkládala jsi do kódu proužek <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->, nebo ses úplně spolehla na automatické vkládání? S tím proužkem je to spolehlivější. Zkoušela jsi měnit nastavení reklamy v adminu?
Hmm, tak v tom nejsem sam. Do vcerejsiho vecera se mi reklama tam soupla do 15ti minut na index nahoru sama. Ale vcera vecer po upgrade stranky sla reklama do kopru. A neni nikde. Takze vada nebude na strankach, ale v robotu. A kdyz uz tady je tak at maka. Psal jsem Mirovi maila, ale zatim odpoved zadna.
cus bus vsem VaKu
Ahoj Freya, proužek jsem umístila před </body>, v adminovi jsem změnila umístění na dole a černý rámeček. Soubor index.html jsem nahrála až po změně umístění reklamy.
Víte, jak na reklamu?
Já jo. Obelstil jsem webzdarma. Webzdarmáci to mají
udělaný tak, že tam ta reklama je furt, i když ji vymažete. Ale stačí se zamyslet a vymazat vše ze sekce, kde je umístěná reklama, kromě tagu
<!--Webzarma reklama 1.0--> A je také nutné nechat podobný tag, který sekci s reklamou ukončuje. Server si bude myslet, že v dokumentu reklama je, ale ona nebude. Reklama se vám už v tomto dokumentu neukáže.
P.S můžete se o tom přesvědčit na www.opava-globe.wz.cz - na této stránce reklama není!.
V případě nesnází mi napište na kritik.z.11@seznam.cz
Hacker: no ty ses hacker.. existuje spousta a spousta zpusobu, jak reklamu obelstit... :-/
Tak to zkuste!
Hacker >> vím o jednodušších způsobech (a přesto tu reklamu zobrazuju, protože mi to nepřijde jako nějak přemrštěná cena)... a mimochodem, nemyslíš, že psát sem na fórum o tom, jak porušuješ podmínky, je dobrý nápad?
Taky mám menší problém s reklamou
dle popisu v nastavení reklamy se musí po změně soubory přehrát, aby se změna projevila a u nepřehraných souborů se to projevit nemá. toho jsem chtěl využít k tomu, že se mi reklama bude zobrazovat v každém souboru dole, vyjma souborů index a banner (používám rámy). přesto, že jsem přepnul nastavení do každého souboru, přehrál všechny soubory, pak přepnul do jednoho souboru, přehrál index s bannerem a zpět přepnul do všech souborů (pak už jsem přehrál nějaký soubor, mimo indexu a banneru) stejně se pak reklama později začala objevovat i v nepřehraných souborech, tedy i v indexu a banneru.
Možná by bylo dobré v nastavení udělat i variantu reklama v každém souboru dole vyjma několika souborů (v mém případě index.html a banner.html)
JR
Taky se mi neparsuje reklama!
do kódu vkládám reklamu takto: <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->

Normálně se vždy za tento kód vložil kód s reklamou wz. Ale už asi 14 dní mi to nejede. Původně jsem to měl za dočasný výpadek, ale pak jsem se podíval do zdroje a banner se vůbec(!) nevložil!

Několikrát jsem soubor nahrál znovu, ale nepomáhá to. :(
Všem mám nastaveno dobře a správně. Vše donedávna fungovalo.

Co s tím?
Ahojky! Doteď (asi rok a čtvrt) jsem kód <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT--> na stránce neměl, ale reklama se mi VŽDY zobrazovala (mám jí pouze nahoře v indexu). Teď to ale nefunguje, i když tam ten kód dám a znovu přehraji index.php. Já si nestěžuji:-), ale mám trošku strach, aby to nebyl důvod ke smazání... Kdybych byl třeba 14 dní na dovče a nevěděl o tom...
Hele, ledva matka dořekla to - bum bác ... už to funguje!

Tak fajn! Dobrou noc!
Tak mám pocit, že ty stránky www.opava-globe.wz.cz už nejedou :o))

Jinak s reklamou je to celý nějaký divný, jednou sem jí měl na stránce asi 27x, ale pak jsem to změnil zpátky na první nahoře a od tý doby je to v poho
Nazdar,
tak mě ta reklama už začíná trochu rozčilovat, slušně řečeno. Proč mu vadí, že v kódu mám odkaz na externí CSS. Jakmile vložím do indexu <link ... > , tak se sice banner zobrazí, ale text co má být pod ním už nikoliv.

Díky Honza
Reklamní kód nemá k linku na stylopis žádnou návaznost. Pravděpodobně máš v tom CSS nějakou záludnou vlastnost, která se ti s tím tluče. Dej bacha na pozicování.