E-mail je divny

Mám tady na webzdarma už nějakou dobu sránky a tím pádem i e-mail. Ovšem problém: E-mail si můžu vybrat jen někdy, ale ve většině případů mi to hází chybu 404 díky nenalezenému index.html, který tam ovšem mám. Netušíte, kde je chyba? Jelikož já bych si ten e-mail rád vybral popřípadě z něho něco napsal, ale fakt nevím kdy tady má webzdarma úřední hodiny.
Napadlo mě také, že to může být špatným nastavením mého prohlížeče, protože na jiných počítačích jsem si ho vybral, i když taky jen zřídka.
Kdo něco tušíte nebo víte, prosím odpovězte. Děkuji
pouzij presmerovani misto schranky..
Ahoj,
potřebuju poradit s mailem. když tady mám mail. jak se dá nastavit jméno před zavináčem? a dá se to pak stahovat přes Outlok expres, nebo musím jen tady? díky a pokud můžete odpovědět na mail budu ráda. díky
jmeno pred zavinacem nemusis nastavovat, funguje cokoliv, pres Outlook to stahovat nejde, jedine s presmerovanim
Mě zase e-mail funguje doslova "napůl"

Když mi lidi tvrdili, že kdykoli mi napíšou, tak se jim to vrátí, tak jsem myslel, že kecaj.
Jenže dneska už si od rána marně snažím poslat mail a to sem vyzkoušel už 3 compy a 5 adres ze kterejch to posílám a vždycky se to vrátí :-(((
Přitom já si ze schránky můžu rozesílat co chci a kam chci a dojte to!

Na wz.cz jsem už zažil hodně podivností, ale tohle je na Chocholouška.

Jestli někdo víte, v čem je bota - sem s tim
mě to taky dělá.mám to nastavený na přesměrování na Tiscali.cz.
> a vždycky se to vrátí

to neni tak divne, taky tam asi bude napsane neco jako "quota exceeded" ze?
Přesně tak
A dneska je stejně nedobytnej jako včera.

Předem podotýkám:
NEMÁM tu schránku plnou (taky čeho když nic nedorazí :-)
Azrael: radeji si kup AJ slovnik
Tak daleko jsem došel taky.....
Spíš by mi někdo mohl říct, co to znamená (nemyslím překlad - takový lemro zase nejsem) a co s tím dělat.
Díky
plna stranka, prekrocena kvota
Mě to dělá taky (quota exceeded), ode dneška, včera bylo vše v pořádku. Taky si už od rána zkouším poslat mail, a vždycky se mi vrátí failure notice :-(
Tahle schránka na WZ mě naštvala už kolikrát, ale takhle jako teď, to už je vrchol! Administrátoři udělejte s tím něco!