Může mi prosím někdo říct, proč WZ pořád padá?

Mám několikery stránky na wz a nemůžu se k nim dostat. Chce mi snad někdo říct, že v dnešní době je možné něco jako přetížení serveru? To snad né! Lidíí.. Je jedenadvacáté století.. PROBUĎTE SE!
Fakt díky za odpověď.
sice nejsem admin ale odpovim ti,
nic proti ale ty si myslis ze je tak jednoduchy udrzovat "pri zivote" server(y) jako je webzdarma.cz? tak to si dobrej :)
21. stoleti sice je ale to nic neznamena :d:)
Jsem administrátorem 16 webů na 7 různých serverech. Poměrně hodně si myslím.. Na žádném nemáme problémy. Na WZ ano.
..aha..
Co vy na to?
nj jenze tady staci aby nekdo kdo stim zacina zpustil spatnej skript a cely to tu lehne...
Několikrát do týdne je i na 21 st. trochu moc ne?
Tak proč tady fachčí na neošetřených skryptech? Jeden blbé script nemůže shodit server..
drag: to by ses divil :d:) no ja zaznamenal za posledni tyden jenom jeden vypadek.. a¨le ted me sere ze mi nefunguje email a to uz celkem dlouho..
Já vím minimálně o třech. V pátek, včera a dneska.
aha tak to vubec nevim a to sem tu aspon 7 hodin denne :)
Nevim jak se tváří lidi, kterejm říkám, že mám vychytanej web a voni se nikam nedostanou..
Asi mě to definitivně přesvědčilo, že si založim svojí doménu..
no ja svoji domenu mam hostoval sem na pipni to je @!#$ nejvetsi a ted sem na psovy a je to to sami to je vsecko stejny....
Potřebuju nahrát data a zatím houby s cibulí..
Pánové a dámy z technical support WZ se dívají na telku, zatímco mi si tu vyléváme srdíčka..
DÍKY ZA VAŠI SNAHU!
Doufám že vám nezaskočí sušenka v krku..
..protože pak už bych nemohl psát ani sem.

btw.kdyby tohle četl někdo z podpory, tak jsem nic neřekl.. ;)
HEHE :) neco tak osklivyho bys jim snad nepral? :) myslim ze takova mensi exploze pod neci posteli by byla elegantnejsi hehe
navíc, o mém vsdělání se leckdo múže hádat. Oni mají školi. Já jsem jen blbí řadoví uživatel..
to je fakt ja sem to sami pff se podivej na muj web http://stargate-sg1.cz/andromeda vypada to jak kdyby to delal nekdo ze zvlastni skoly hehe :d:)
UŽ MĚ ZAČÍNAJÍ SR!
Proč tu alespoň někdo není z podpory aby řekl.. Joo víme o tom, řešíme..
hm to netusim.. nj ale musime si zvykat, je to zadarmo :(
Zadarmo nebo placený..
Když to neumí, ať to nedělají.. !
no ja raci drzim klapacku vim co se tady praktikuje, kdys budes moc kecas tak papa a satecek :d:)
Mě je to šumák..
Já JEN říkám pravdu..
je to jen dnesni den nebo je to furt?
anul
anul: no ja sem si nevsim ale prej je to celkem casto
Z mejch zkušeností je to denní chléb..
drag: hm no me to cumak neni von se tesko hleda free hosting kde ti daj 50MB zadarmo i kdys me to muze bejt jedno mam 5GB na domene :d:)
myslite, ze uz si pani webzdarmove vsimli toho zkurvenyho vypadku?