Může mi prosím někdo říct, proč WZ pořád padá?

ja doufam zejo uz to trva celkem dlouho..
jedna vec je, ze si toho vsimnou a druha, ze s tim neco udelaj
hm no treba se zase pos*o diskovy pole jako asi pred rokem :d.)
a to znamena co?
no pamatuju jeden GIGANTICKEJ vypadek to je uz strasne davno tusim asi rok mozna jeste dyl, no a to se podelalo pole nebo co ja vim a paf vsecko bylo v hajzlu :)
to jako vsechny data, ktery tam meli uzivatele? a jak dlouho to opravovali?
no nekomu se to vratilo a nekomu ne, me se to nevratilo ale to sem zacinal byo mi to fuk :) no asi 14dnu.-
ups. doufam, že ted to je jenom "normalni" vypadek
urcite to co se stalo onehdy to bylo naprosto vyjimecny..
Už to jede!
hura :) ja to rikal :d:)
hmmm... nevim dneska mi už jeden zase jeden nejde, sem já blbec, nebo co? Jak to ,že mi jedem web de a jeden ne?
Bylo pro mě opravdu povznášející přečíst si zdejší "diskuzi"...tak jsem se dlouho nenasmál a závidím vám všem, že máte tolik času neustále si tady vylévat vaše "problémy" (asi nemáte ani ponětí, co to vlastně problém je). Sice mě asi jako každého naštve, když zrovna webzdarma nejede - ale je to zadarmo, tak buďme rádi. Když webzdarma nejede, tak snad hned nepoletím na forum webzdarma a nezačnu tady nadávat na celý systém..toť vše ode mě, mějte se jak chcete, čus!
Kdyby jste chtěli zkritizovat moji nevědomost webu apod tak mi napište do guestbooku na mém webu...
http://www.ludivitto.wz.cz
proc nechodi zrovna ted stranky skoda.borec.cz?! Ucastni se tyhle diskuze taky obcas admin wz?! Dost me to stve problemy sou kazdou chvily a obavam se ze ne na me strane!
..kdyz slysim, ze se nekdo vymlouva na narocnost a slozitost spravy serveru, tak to vazne nemuzu prejit. je jasny, ze stezovat si je dycky jednodussi, ale sakra tohle je byznys (webzdarma nefacha z podpory neziskovych organizaci!) a spravce je placenej za to, ze nese za svuj server odpovednost, stejne jako ridic za autobus..a kdyz server nejde (at je to z jakyhokoliv duvidu!) taxe maj poskozeny za co rozcilovat, nebo minimalne remcat !..tot vse.
<HTML>ferrenc: on se tu nekdo na neco vymlouval? to je pak diskuse o nicem kdyz hned prvni nejudernejsi argument bere ze vzduchu, webzdarma facha z toho, ze to dotujeme (takze nekdo musi pracovat aby se zaplatil hw a hosting abyste tu mohli drzkovat)
admin neni placeny, admin to dela proste jen pro dobry pocit, ze to nekdo dokaze ocenit

naivni co?

rozcilovat se klidne muzete, ale muzu vas ujistit, ze me to zily netrha, a to proste jen proto, ze jinak bych se z toho musel zblaznit</HTML>
>>on se tu nekdo na neco vymlouval? to je pak diskuse o nicem kdyz hned
>>prvni nejudernejsi argument bere ze vzduchu, webzdarma facha z toho,
ze
>>to dotujeme (takze nekdo musi pracovat aby se zaplatil hw a hosting
>>abyste tu mohli drzkovat)
>>admin neni placeny, admin to dela proste jen pro dobry pocit, ze to nekdo
>>dokaze ocenit

To je jako fakt?
ja myslel ze to je sponzorovany z tech reklam....


a k tematu: podle me je tohle nejlepsi freehosting v CZ... a kdyz nekdo potrebuje aby mel stranky akcni celej den at si koupi pevnou lajnu na net a naistaluje si apache...