Změnit heslo

Nechal jsem si vygenerovat nové heslo a po přihlášení ho chci změnit. Bohužel mi stále hlásí "Zadáno neplatné (současné) heslo!" - ať zadávám vygenerované nebo původní, nejde to změnit - dokážete mi poradit?
Mám ten stejný problém, co s tím?
nemuzu si pomoct, zkousim to porad dokola jak blazen ale nevidim zadny problem
muzete mi to nekdo vysvetlit krok po kroku (bud sem nebo do mailu mira@webzdarma.cz) ... i kdyz tam vlastne neni ani moc co popisoavat co?
proste vam prijde nejaka adresa v maiu, na tu kliknete a objevi se heslo, to heslo pouzijete pro prihlaseni a jdete na zmenu hesla -> date to nove vygenerovane heslo jako soucasne a dvakrat zvolite nove - a zahlasite to spatne soucasne heslo? to snad ne :-)

diky
Nastavení -> změna hesla. Objeví se tři formulářové pole. Do prvního zadám stávající heslo a do dalších nové heslo. Vyhodí to hlášku, že současné heslo je neplatné. Žádný mail mi nepřišel. Možná někde dělám chybu ...
<HTML>no cekal jsem ze si nechas poslat nove heslo mailem - jestli zadny mail neprisel tak tam mas nejakou jinou adresu nez pouzivas</HTML>
No pořád nevim co to znamená zaslat nové heslo mailem. Je pro to někde nějaká speciální stránka, nebo když vyplním ty formulářová pole, tak má přijít heslo na můj email? Jinak email mám zadaný správný (na WZ schránku založenou nemám, ale je uvedená jiná adresa).
Problém je v tom, že pokud si vygeneguji heslo a neuplatním ho, tak si vygeneruji nové heslo a to zadám a ono nic. Je nutné si nechat posílat heslo mailem pokaždé nebo stačí použít vložený odkaz?
<HTML>ach jo :-/
kdyz se nemuzes prihlasit kliknes na zaslani noveho hesla na email... posle se ti na mail ktery jsi uvedl pri registraci odkaz na ktery kliknes a nove heslo se ti zobrazi.. s timto heslem se pak prihlasis a nastavis si v nastaveni jine podle sebe</HTML>
Máto ale jeden háček, který není nikde uveden. Odkaz z mailu je použitelný pouze na první pokus - pokud klikneš podruhý, máš sice heslo, ale je ti k ničemu. Tak co kdyby se tato informace objevila ve vyžádaném mailu?
Mám problém při změně hesla. Svoje heslo bezpečně znám, pravidelně se s ním tu přihlašuji, jak přes ftp, tak i do administrace webu. Bohužel při pokusu změnit si heslo vždy narazím na problém: zadáno neplatné současné heslo.......to je asi špatně ne? Co s tím?
Tak jsem to už vyřešil zasláním nového hesla na email, ale je tam něco špatně....docela zbytečnej postup, když svoje heslo znám ne?