Pozte zacatecnikovi

Boom >> Ta knížka od Koska je skvělá (sama jsem s ní začínala), ale jestli nedošlo k nějakému jejímu inovování, je dneska už pořádně zastaralá. Rámy, tabulky... a samozřejmě deprecated věci. Web se od té doby posunul jiným směrem.
Taky jsem s ní začínal :). Myslím, že stále vychází v nezměněném stavu. Je sice pravda, že je trochu zastaralá, ale na naučení a pochopení základů je výborná. Nové věci už se pak zvládnou v pohodě.
Nevím, jestli to tady padlo nebo ne, ale vrátím se na začátek k problému číslo 2:
>Pak mi ještě nezobrazuje "ž" ve standardním Flasch Buttonu - Diamond Spinner.

Starší verze Flashe (do verze 6 MX) mají dost problémy unicode fonty (v novějších Windowsech už jsou to všechny), a jelikož pomocí Dreamweaveru to tlačítko nejde editovat (jde mu jenom přiřadit parametr, jaký text má zobrazovat), nepomůže ti ani svěcená voda...
Ja vam vsem dekuju za cenne rady, ale bojuzel muj problem se tim stale nevyřešil. Ja bych opravdu chtel sve prvni stranky dokoncit v Dreamweaveru a hlavne s cestinou na strankych. Chapu ze problem je asi ve Flash Buttons, ale normalni text na strance ? Sakra ten by snad cesky byt mel.
Nazdar,
když už se tady piše o tom softu na tvorbu WWW, já jsem začínal s Namo WebEditorem 5. Myslím že je to prima věc pro začátek... ;o)
Roberte je to sice moc pekny , ze jsi zacinal s Namo WebEditorem 5, ale porad to neresi muj problem.

Nekdo mi tu radil stahnout cestinu do Dreamweaveru, ale ja do verze MX cestinu nenasel, nevite teda nekdo kde se to da stahnout ?
Na MX je cestina, nevim kde presne ale najisto je!
Tak diky,kdyby si na to nahodou narazil dej vedet.
Podle mě jak to tady čtu by si měl dát na rady a změnit soft třeba na HATEMEL, co napíšeš si můžeš prohlídnout jak to vypadá, nebo PSpad (nevim přesně), nebo WEBSTER už verze 1,2,2,0 je česky http://www.rhsoftware.net/
Uz je mi jasny ze Dreamweaver neni to prave, ale ted to chci proste dokopat v nem, myslel jsem ze mi nekdo poradi neco co se da ve skutecnosti opravdu pouzit pro tento SW, ale za tim nic.
Sakra tak uz jsem tu cestinu v textech zmaknul, no spis si nechal poradit od ceskeho zastoupeni Macromedia a vse bylo ve dvou minutach vyrizeno!
Ted uz jen ten Flash Button co se take vzpira cestine a je to!