Nejde odeslat mail

Pri odesilani emailu, vypise nasledujici hlasky:

Warning: ini_set dl popen pfsockopen openlog syslog readlink symlink link leak fsockopen proc_open() has been disabled for security reasons in /usr/local/lib/php/PEAR.php on line 49

Warning: popen pfsockopen openlog syslog readlink symlink link leak fsockopen proc_open() has been disabled for security reasons in /usr/local/lib/php/Mail/sendmail.php on line 116

Warning: fputs(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/local/lib/php/Mail/sendmail.php on line 117

Warning: pclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/local/lib/php/Mail/sendmail.php on line 120

Warning: Wrong parameter count for imap_subscribe() in /home/web/wz.cz/mail/inc/classes/imap_util.php on line 123
Zpráva odeslána!

Zprava pry byla odeslana, ale nic mi neprislo.
pfsockopen zde není povolen. Je to i napsané v té hlášce. Ostatní chyby k tomu navazuji.

Tomík.
No dobre, ale to snad neni moje chyba, kdyz to odesilam z webzdarma. Ja nemam moznost to nijak zmenit.

Pavel
mam napsanou fci Mail() na odeslání mailu z formuláře. Podporuje wz tuto funkci? Skript se tvari, jako kdyby odesílal OK, ale maily neprichazej. Neni chyba v zadany emailovy adrese?

Dik Jean
<HTML>byla chyba ve webmail klientovi (mozna nebylo uplne jasne, ze to neni problem uziv. skriptu), opraveno, omlouvam se</HTML>
Dik moc. Jean