Hacklej účet...

for admins:
jeste vcera jsem se bez problemu prihlasil na ucet nebelvir.euweb.cz, ale dneska mi to nejde uz od rana ..... ani na webu ani FTPcko.. co mam delat? muzete mi poslat heslo, nebo jsem ztratil sve stranky?
nevim jak vam mam dokazat, ze je to opravdu muj ucet.... zeptejte se me na co chcete.. mam jeste jedny stranky scalpelexis.wz.cz .. na tom nebelvir.euweb.cz mam databazi hodne obsahlou (na tu se muzu prihlasit) ..treba vam od ni reknu heslo, ale tady ne.. mejlem:)
diky moc
zkusil sis nechat vygenerovat novy heslo? Me to taky dnes neslo, po vygenerovani noveho hesla uz v pohode
Tak mně to teď výjimečně naopak funguje :-) Asi už jsem si tu nefunkčnost "vybral" za poslední dny na pár měsíců dopředu :-)
uu? pockat na me musite pomaleji.. kde si mam vygenerovat novy helso? jako ja teda nevim asi vas nechapu, ale prece si nemuzu zmenit heslo, kdyz vubec neznam to stare...:))
uz mi jednou nekdo hekl stare stranky, ale tyhle potrebuju!:) to by byla katastrofa, kdybych se s nima musel rozloucit:)
ten ucet mam uz vice jak 2 roky...

teda nevim, jestli jsem to psal, nebo jestli ste to prehlidli, ale pred 2 dny to v pohode slo a vcera ani dneska se s tim heslem nemuzu prihlasit ani na webove rozhrani a ni na FTP....
hmm omyl..asi to hacklý není, protoze dneska uz mi jde se prihlasit na webove rozhrani.. ale ftp nic
Já asi neexistuju,na všech stránkách 404, pokus o přihlášení ...Takové uživatelské jméno neexistuje nebo není vyplněna Vaše e-mailová adresa!....co mám dělat pomóóóóc
Scaleplexis:: Přečtel sis nedávný příspěvek od Míry o FTP serveru ? Zkus zadat ten server jako tvoje uživ. jméno, např: ftp://nekdo.wz.cz
Pane bože... Proč mi nefungují 3 účty ?

1. free-art.unas.cz

2. auel.borec.cz

3. auel1.borec.cz

Co se děje?
auel a auel1? Asi nectes podminky...