Registrace ANO/NE

Asi před dvěma dny jsem se pokusil asi 5x registrovat, i přes <b>vš. vyplněná pole</b> mně to nezaregistrovalo s odůvodněním, že jsem nevyplnil subdoménu. S paranojou sobě vlastní jsem tedy zkusil jiné www prohlížeče a nakonec už i jiný systém(tj. windows). Výsledek stále stejen, tedy "nevyplněna subdoména" + registrace selhala. Dneska mi dorazil na mail vzkaz, že bych měl nahrát obsah. Ale jak a kam, když mi vš. registrace selhaly? Děkuji za odpověď. Případné detaily viz můj mail.
nejspis spatne klikas na ten odkaz - prekontroluj ze ten odkaz v mailu je uplne stejny jako v prohlizeci

ten e-mail co ti prisel patril k uctu vytvorenemu v 2003-10-27 04:06:34 (posledni banner zobrazen 2003-11-20 12:19:47)
Asi se ti ten odkaz v mailu zalomí a pak to udělá mezeru
Jsem to asi špatně vysvětlil. TA registrace neproběhla. V mailu tedy mail s potvrzením a nějakým dalším odkazem ať už s nebo bez mezery není. Nepřišel, protože jsem se úspěšně nedozaregistroval. Zkusím to znovu. Z toho 27.10. si nevybavuju, to jsem možná nebyl já. Měl jsem na webzdarma kdysi účet (nejmíň rok zpátky), ale ten byl patrně už zrušen. Protože jsem pak neměl čas se mu věnovat.
Dodatek: Dnešní registrace se podařila ihned. Patrně v ten minulý den zlobil servr, nebo
tak něco(vzhledem k tomu, že jsem to v ten den zkoušel několika systémy i prohlížeči).