Umisteni reklamy (znova)

Dobry den ,
mam tady nalinko problem s nastavenim reklamniho banneru. Chapu, ze provozovatel serveru si potrebuje vydelat, aby mnel z ceho platit provoz serveru. Ale nechapu nastaveni reklamniho banneru.
V menu administrace / nastaveni /vkladani reklamy , je napsano bud na nahore na uvodni strance a nebo dole na vsech strankach.
Nejdrive jsem nastavil nahore na uvodni strance. Reklamni banner se zobrazil (index.ph)uprostred a dole. Rekl jsem si dobra, asi jsem neco spatne udelal. Prenastavil jsem to na na vsechny stranky dolu. Banner se mi zobrazil na vsech strankach dole, ale na index.php se mi zobrazil uprostred a dole ? Podotykam, ze jsem pokazde soubor index.php smazal a znova nahral na server pomoci ftp...
Tak jsem zacal cist dokumentaci o vlastnim nastaveni "Jak ovlivnit počet a umístění reklamních proužků (bannerů) ?" Podle dokumentace jsem nastavil parametry presne jak pisou "Můžete ale ovlivnit jeho přesné umístění vložením značky <!--WZ-REKLAMA-1.0--> (nebo <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->" Otestoval jsem obe moznosti. Reklamni banner se zobrazoval stale uprostred a dole na uvodni strance index.php.
Dale jsem zjistil, ze pri kopirovani souboru pomoci ftp , se soubor zvetsi o scripty na reklamu. To taky beru. Ale nachapu toto. Kdyz zacnu editovat soubor pomoci editoru ktery je v administraci stranek, tak scripty na banner ktery se zobrazuje uprostred tam nejsou, ale pri zobrazeni pres browser tak se tam objevi. Vysvetleni man jedine, ze web server to tam vklada automaticky tesne pred zobrazenim stranek... ?
Ale pak zase nechapu toto.. Jestli-ze mam nastaveno zobrazovani banneru dole na vsech strankach a sripty se pridavaji pri kopirovani soubory na server, proc web server tam pridava dalsi banner pri zobrazovani stranek. Bral bych to , jestli-ze si ja umistim znacky kde chci mit reklamu a web server najde znacky a vlozi reklamu. Ale takto to nefunguje. :-((
Dale jsem procetl forum o nastaveni banneru a taky jsem otestoval navody ktere tu jsou popsany, ale nezabralo to ? Nevim proc.
Jsem nestastny :-)) Prosim poradte. Bud delam chybu ja , coz je mozne a nebo je chyba v nastaveni serveru a scriptu ktery toto provadi.
A nahrával jsi po každé změně toho nastavení dotyčné soubory znovu na web? Nemáš tam nějakou CSS vypečenost?