Nechce sa to prihlasit

Dobry den, mam problem s prihlasenim cez vase stranky.

Cez Total Commander to ide v pohode, ale keď som si chcel nastaviť MySQL, tak pri prihlasovaní (cez vasu stranku) mi to bez nacitavania okamzite ukazalo Stranka sa neda zobrazit. Som si na 100% isty, ze som meno a heslo zadal dobre - dokonca som to skusal viackrat a inokedy, ale nikdy nic! Domnievam sa, ze to moze byt mojim nastavenim Internet Exploreru. Mam 5.0.
Neviete ako na to?

Dakujem!
Zkus jinej prohlizec
Hele mě se to taky stávalo...řešil jsem to tak, že po zobrazení hlášky ... Stranka nelze zobrazit , jsem to jednoduše aktualizoval......naběhne ti zase jakoby přihlašovací formulář, ale nahoře máš menu a je tam i administrace...takže už stačí jenom kliknout....

A nebo druhej způsob....povol si cookies....nevim proč ale po povolení cookies (úplný povolení) mi to nabíhá normálně.........
IE - musite pouzivat jiny prohlizec a nebo u IE myslim vymazat cache
u IE mazat cache a mackat F5..
nebo zmacknout CTRL+F5 coz smaze secky cookies a temporary internet files a dalsi zbytky z one stranky a pote refreshne stranku
nobody: ctrl+f5 se cookies ani nedotkne, cache taky nesmaze, pouze zpusobi, ze se stranka nacte komlpet znovu bez ohledu na cache
hmmmm. hadal bych se, ale co uz, no proste

smat temporary internet files
smaz cookies
vymaz cache
vymaz slozku temp (pro jistotu)
jo, a jeste v nastaveni zabezpeceni vymaz automaticky dokoncovani (hesla, jmena, formulare a dalsi sracky)
nobody: napred si to vyzkousej, nez neco reknes, pak se teprv hadej

btw temporary internet files=cache, vymazani tempu ti nejspis nepomuze (ac u widli nikdo nevi), a automaticky dokoncovani to taky nespravi..

imho to byl bud vypadek, nebo porucha spojeni (docasna)