Reklama dole na stránce?

Dobrý den, Pouzžívám redakční systém, můj vlastní, kdë se návštěvník pohybuje jen a pouze v souboru index.php. Problém je, že index.php includuje spoustu souborů, takže kdybych nastavil na každé straně dole (což chci) tak by se zobrazila hned 5x (!) nahoře a jednou dole... Proto jsem nastavil že reklama má být nahoře v souboru reklama.htm který includuju do souboru index.php. Nechci s tím mít ale problém, neboť již jednou jste mi smazali web (oprávněně) a nechtěl bych ho mít smazaný znovu (teď již neoprávněně), proto se ptám.

Dále bych měl otázku, zda reklama musí být i v souboru admin.php (tzn. administrační systém) který je přístupný pouze pár adminům (konkrétně, tři)..

Děkuje již spokojený uživatel systému,
Pavel "Lordhp" Ptáček

P.S.: Stránky jsou na www.kronika.wz.cz
kdyz si kod nastavis do souboru relkama.htm a includujes to do index.php tak to nevadi jde o to aby ta reklama byla videt a mela pristupy.

v admin.php to mit nemusis v pravidlech je jasne receno ze reklama musi byt nahore hlavni stranky (tedy index.php - htm - html atd.)
a nebo dole na vsech strankach..

ted ji mas nastavenou aby se ti zobrazovala dole..tudiz se ti vlozi kod automaticky do kazdeho souboru...na dolni pozici
ne, ted mam nastavenou reklamu na to, aby se vkladala do souboru reklama.htm , jenze problem je, ze do tohoto souboru ji dostanu jen a pouze pokud nastavim ze ma byt NAHORE na strance. A ja ji chci mit vsude dole, jenze ten system, kdyz to udelam, ji zacne vkladat do uplne kazdeho souboru, tzn. napr i do souboru sqlconn.php a spousty dalsich includu, takze ve finale bych tam tu reklamu mel asi 7x... A to nechci, ja ju chci mit na azde strance dole, a tam ten soubor reklama.htm taky includuju... Haló, admine, mohl bys PLEASE pomoct? Tedy, říct jesli se to smí anebo né, popřípadě jak mám dostat reklamu dolů na každou stránku?

Poznamenávám opět, jediné dva soubory generující uotput jsou soubory index.php a admin.php nic iného. Proč by se mi měla reklama vkládat do více souborů (tzn do těch 25 includovaných) když tam vlbec nemá být a já bych ji měl duplicitně? Nechci porušovat podmínky, ale v nich nic o tomhle není...
nech si reklamu jen v jednom souboru (tzn. v administraci nastav jen prvni stranku a z teto proved presmerovani (header) na skutecnou uvodni stranku (jinou nez index.php), pak reklamu includuj tak, aby byla vsude dole...
Mam podobny problem, ale moc tomu vysvetleni nerozumim, muzez popsat presnejc, jak se to a udelat, aby se reklama nevkladala do vsech souboru?
ja: pozorne si precti napovedu