Problémy s webzdarma.cz

1. Včera se mi celý den na stránkách nezobrazovala povinná reklama, kterou si tam vkládá webzdarma.cz .... a dnes ráno jsem obdržel email, že jsem porušil pravidla...že pokud se toto bude opakovat, můj účet bude odstraněn....jenomže s tou reklamou jsem já nic nedělal........
2. Přihlašování na webzdarma.cz ...... poslední dobou jsem s tím měl dost velké problémy......normálně se přihlašuji a ejhle....stránku nelze zobrazit.......a co stím ? Zjistil jsem, že když se aktualizuje stránka, tak sice naskočí znovu přihlašovací formulář, ale naskočí také horní menu >INFO >ADMINISTRACE >KATALOG atd. a po kliknutí na administraci to už funguje normálně.......
3. Mám velké problémy s přenášením souborů přes FTP....často to vypadává........
4. Včera byly problémy se zobrazováním stránek ........ jestli výpadky serverů nebo tak něco........

A proto ...... mohl by mi někdo vysvětlit, co se to se službou webzdarma.cz děje ? až donedávna vše fungovalo bez problémů.... a teď je to děsné.........
chhhhhjo :-(
................................................
Mně nejdou uložit žádné data.
Kdo mi rozšlapal bábovičku?
No jo zas někdo umí psát ale neumí číst :-)
Už několik dní mi WZ taky blbne, buď nefungovala homepage, nebo aspoň nejde otevřít správce souborů :((((
Dneska chvíli fungoval a teď už zas ne :(((((