emailová schránka

Prosím, jak odstraním emailovou schránku mimo WZ. Byla použita při registraci, ale teď už ji nechci používat a chci používat email.schránku na WZ. Zrušil jsem tedy přesměrování a vymazal email.adresu co byla napsána v políčku email mimo WZ.
Vytvořilo mi to schránku na WZ, ale stávající mimo WZ tam pořád je a píše mi to, že musí být zadána funkční adresa. Já ji však chci vymazat.
Děkuji za radu !
a co kdyz ti bude smazan ucet za poruseni pravidel? (nerikej ze se to nestane - to mas driv nez na nove boty, nekteri uzivatele si pravidla wz vykladaji trochu po svem) kam ti potom napisou mail?
<HTML><i>Vytvořilo mi to schránku na WZ</i>
Je to tam sice tak napsane ale pod pojmem schranka si predstavuji POP3 coz na WZ neni.
Email je zde na principu postaka ktery od domu WZ bezi k domu kam email skutecne doruci,neboli jedinny zpusob jak si emaily z tveho emailu na WZ precit, je presmerovat se na jinou adresu. tim o nic neprijdes ale je to nutne. neboli: bez externi emailove adresy jinde (na seznamu,centrumu,...) si zadne prichozi emaily neprectes</HTML>
Aha, takže i když chci využívat pouze emailovou schránku tady na WZ musím mít k tomu zaregistrovanou ještě další schránku mimo WZ. Chápu to už teď dobře?
A díky za odpověď :o)))
Dandys: ne, ale s forwardingem na schranku 3. strany je to nejlepsi reseni
E-mail mimo wz slouží jako kontakní adresa uživatele. E-mail ziskaný wz slouží k čemukoli a nemusí se používat.

Tomík.