SOS

Podívejte se na http://siemensm50.wz.cz/
A mě to tam ukazuje tohle:

rj˝ĆŤas9š[pÎÜ“¸ŚţÓŠüżhđŘ”®Ó'–ŘôÉÍ;F?i·łiÁ‰F Uť u=Źę+RćÎ «qŃî?c原JFł·k´ş)űä]ŞŮ<§Nô‡mnaËh·ž)ąFšX€̷ ; 0;NclzV–˝…Đîyă`ź¨©.4k«†žhwHŘ·°ţFźqĄÚ\A2ĆZ 8Ćw°ăóçĄ0°í7ţA¶żőĹ?•g^ĂŁ{ ‚F†úÔpÝö>˘¶QqŞ Â¨ATî4›;™ĚŇD|Â6–V+‘ř@Ń].ÚűĂ’ÜČ 3ŔůŘPiúažÖĆYî¤u‰RDŚ`qÇnkYm KO˛Ş‡iMŁĐÓá… …"Śa_a@Z—î—źúiü©4ŽuŤTŽFőçđ5ŁycozÎRLgr°$}±Kge š˛Ŕ…wťĚKIúšĆw‡ľĺńőşzŽ×ţF«ţąňWů »“!–dÜűŮCđOŇťsĄĹ=Áś<?Ę˱™—Ň€&pl usmn;“¤qá;Ž?‚_äjĆ›-¬


FTP přístup ale jde co stím? je to COMPEM?

Před 30 min stránky fakaly!

CO to je? ale je to dobrý.........:)
Co děláš, už ti to běží ?!?
bylo to možná tím výpadkem
<HTML>tohle se objevi tehdy vypadne-li databaze. verim ze to bylo na chvilku</HTML>
JO přišel sem o data ale to vůbec nevadí:)
Mám to zálohovaný a nahrál sem to tam znova:)
A už to běhá.
2David, tve stranky sou pro rozliseni 600x800? To je spatny ... ;)
"Vaše současné rozlišení je 1024x768
Tyto stránky jsou ale optimalizovány pro rozlišení 600x800
Opravdu je chcete navštívit?"

To je hláška týdne :-)))
...aneb "Jak se opovažuješ mít běžné rozlišení?! Koukej vypadnout!"

- pozor na to. Většina uživatelů má nastavené rozlišení 1024x768 a navíc mají monitor na stole vodorovně! ;-)
Freya: monitor mam postavenej na boku, obratil jsem obraz o 180° a mam 600x800 :-)
yeap, to je vyhoda elcedecek. kolega tady ma soft, ktery otoci cely obraz o dany uhel. takze ma monitor na boku a pohodlne vidi celou stranku ve wordu. no pro vas asi v open office :-))
tvrdiaak: Jen jedna věc mě zaráží: účel ? na kosmický dráze přece nejsme :-)
PS: já používám 800x600...
jo ted jsi uderil hrebicek po hlave..
samo ze to nema zadny velky vyznam. spis je to takova demonstrace "hele co umim".
no ja mam flat 23 palcu a pod 1200x1024 nejdu ;-))
Aha. Tak to já mám 15 palců, tak už jistě víš, proč 800x600..
ja mam taky 15'' a pouzivam 1024x768x32 @85Hz.. a vobraz dobrej (relativne, co muzu chtit od starsiho monitoru)