Opět ,,Stránku nelze zobrazit" zase výpadek!?

Co Miro? Já vím, že provozovat server(y) není nic jednoduchého, ale jakto, že třeba Seznam.cz nemá výpadky vůbec.... špatné srovnání, ale budiš...
A proč vypadávají jen uživatelé *.wz.cz?
To víš zkus si uďelat svůj server........... a pak kritizuj
No nezlob se na mě, ale čeho je hodně, toho je příliš... Když už teda provozuju server tak se postarám o bezproblémový chod, NE?
Nikdo nekritizuje ale upozornuje ,, hloupoucky ,, Davidku.
Pokud neco nabizim nabizim to funkcni coz se o WZ behem posledni doby neda rici. PS. tu posledni vetu nemyslim spatne :-))
Přesně tak, souhlasím s tebou...
mě to taky nejede, asi tak 15 minut, předtim to šlo normálně !

sákra, ale po zkušenostech to naštěstí neni na dlouho a můžeme bejt všichni rádi, že toho Míru máme

Kde jinde najdete takový služby zadara ?
Jestli chceš bezproblémovej chod, tak si za to musíš zaplatit..
Máš pravdu, ALE ...
Já to totiž nechápu, chvíli to jde chvíli nejde... Ať tady Mira napíše proč/z jakých důvodů to vypadává... To tam vypadává proud nebo co?
Ať žije Mira !
Já taky spravuju server a jediná porucha, která zatím byla, že jednou schořel zdroj /byl totiž nejakej vadnej/...
Hmmm... Ať žije...
fakt by se hosilo aspon info co se jim to tam deje...
Jo tak to souhlasim
Podívejte se na http://siemensm50.wz.cz/
A mě to tam ukazuje tohle:

rj˝ĆŤas9š[pÎÜ“¸ŚţÓŠüżhđŘ”®Ó'–ŘôÉÍ;F?i·łiÁ‰FUť u=Źę+RćÎ «qŃî?c原JFł·k´ş)űä]ŞŮ<§Nô‡mnaËh·ž)ąFšX€…NclzV–˝…Đîyă`ź¨©.4k«†žhwHŘ·°ţFźqĄÚ\A2ĆZ8Ćw°ăóçĄ0°í7ţA¶żőĹ?•g^ĂŁ{ ‚F†úÔpÝö>˘¶QqŞ Â¨ATî4›;™ĚŇD|Â6–V+‘ř@Ń].ÚűĂ’ÜČ 3ŔůŘPiúažÖĆYî¤u‰RDŚ`qÇnkYm KO˛Ş‡iMŁĐÓá… …"Śa_a@Z—î—źúiü©4ŽuŤTŽFőçđ5ŁycozÎRLgr°$}±Kgeš˛Ŕ…wťĚKIúšĆw‡ľĺńőşzŽ×ţF«ţąňWů »“!–dÜűŮCđOŇťsĄĹ=Áś<?Ę˱™—Ň€±“¤qá;Ž?‚_äjĆ›-¬


CO to je? ale je to dobrý.........:)
Buď rád že se zobrazuje alespoň něco... :-)
Asi chyba v "matrixu" :o))
mě zase blbne mobil a co ?!?
! UŽ TO JEDE, MÍRA JE GENIUS !
Hmm za jistých okolností je... :o)
Ale.. v dnesni dobe modernich technologii :-)) Posledni dobou to pada cim dal casteji.. Ale co chtit ze ? Nebo ?