Proc ze do vsech adresaru muzu pridavat soubory jen do jednoho ne?

Zdravim, vyskytl se mensi problem. Na sajtu rover.aktualne.cz nemuzu nahrat zadny soubor (krom tech, co uz tam jsou) do adresare /akce - pritom do vsech ostatnich muzu pridavat v pohode. Cim by to tak mohlo byt? Prekrocenou kapacitou snad ne, vzdyt se mi celej sajt vejde na disketu... zatim.
to je nejaky omyl, ja tam nevidim zadny duvod, kvotou to neni, pravy taky ne

co to presne pise?
opravneni?
Ja jsem ten web zakladal a nevim o tom, ze by se v tom hrabal nekdo jinej, takze opravnenim to asi nebude. Co to pise: vlezu do spravce souboru, v nem do slozky "akce", vyberu soubor na disku a kliknu na nahrat soubor (podotykam ze jde o par radku zdrojaku, v zadnym pripade ne vic nez 2 MB). Normalne by se mel soubor objevit mezi ostatnima a nahore by to melo hlasit "soubor ten a ten byl uspesne ulozen". Lec nehlasi, soubor se neobjevi a ve stavovym radku to pise akorat "hotovo".

Jo a vkladani reklamy mam nastaveny na konci stranky (kazde), ale v automat to vklada jenom do indexu. Nevite proc?

Diky, ja uz jsem z toho taky "hotovo".
mas nejaky zavazny duvod nepouzivat ftp klienta, treba total commander? (filtr, proxy,...)? Pokud ne, tak bych na tvem miste na web administraci zapomnel.