Jede mySQL?

Na strankach mi to hlasi can't connect a kdyz se jdu podivat pres phpMyAdmin tak mi to vypadne na timeout.
Rekl bych ze MySQL zase vytuhlo :-(
už mě to tu prudí. Vypadává to pořád častějc. zdarma=naprd :-(
Nevite kdy to pojede? je tu nejaky admin nebo neco? docela bych potreboval, aby to jelo...
Mne to jede.

Tomík.
nejelo to asi hodinu a pul
sorry
mrzi me to vic nez vas, vy si sem (nekteri) hodite stranky a az budete dost nastvani tak si je date jinam -- ja delam tenhle server uz skoro 4 roky tak mi verte, ze mam zajem to delat poradne (nebo vubec)

ta druha varianta zaitm nehrozi
jeste jsem chtel dodat, ze se uz resi novy hw pro mysql server
A přinese to naději na vyší sql limit dotazů ?
no nevim, preferuji spis individualni zvyseni limitu ... kdyz vidim, ze ten ktery konkretni clovek je rozumny .... oni lidi jsou hrozny .... :-)
Jakej je limit na SQL dotazy ? Ani nevim ze neco je :-) Dik za odpoved
Martin:

Podpora:
Jak jsou nastaveny limity MySQL?
Pokud se setkáte s chybou typu User ... has exceeded ... resource ..., znamená to, že na vašem účtu bylo provedeno přiliš mnoho připojení resp. dotazů do databáze než je povoleno. Toto omezení existuje proti uživatelům, kteří extrémním způsobem zatěžují server a bez těchto limitů by byla ohrožena dostupnost služby jako celku.
Očekáváme, že "slušně" napsané skripty (tj. mimojiné takové, které se připojují v průběhu zpracování jednoho skriptu do databáze jen jedno), by na toto omezení nikdy neměly narazit. Ve vyjímečných případech jsme připraveni toto omezení zajímavým projektům zvýšit. (To se ale s jistotou netýká webu typu chat, jejiž princip nedovoluje při velké návštěvnosti rozumné fungování na sdíleném serveru.)
Současné nastavení je takovéto:

počet připojení za hodinu ... 1400
počet dotazů za hodinu ... 6000
Jo diky. Uz jsem to taky nasel. Je videt ze jsem to jeste neprasah :-)
Mám problém s prekročením dotazů na SQl db... Teda nemyslím si to, ale systém mi to hlásí po zalogovaní k SQL... Jak z toho ven?
martink.euweb.cz
Kossny: cekat a cekat... par chvilek
Už od včera cca 16:00? Pořád to tak je. Když se přihlásím k MySQL, tváří se to, jako když v databázi nemám žádnou tabulku...To je divný ne?Jinak díky za podporu, aspoň psychickou.. :-))
Jestli sis omylem nevymazal databazi..
Tak to určitě ne... Fakt netucha a žádnej admin se mi neozval , nereaguje na mail...