Total Commander

Hele lidi, jak ste se se ucili s TC. Nechci slyset: "Sem samouk" apod. Ja sem proste lama chapejte, neco chapu neco moc ne. V TC si zatim hezky FTPkuju a konci to, chci umet prikazy .... Diky za vse #lama
Na začátku byl starý dobrý Norton Commander. No a dneska to skončilo u Total Commander. Ovladáni je převzato z něj.
TC umí vše možné věci. Kopírovat (F5), Mazat (F8), Přejmenovat (Shift+F6), Filtrovat (+/-), Pracovat s kompresními balíčky - umí je otvírat a s obsahem kopírovat, mazat, přidávat jako s obyčejným souborem. FTP - úplně to samé. A mnoho dalších, kterých ani nepoužívám:-)

Tomík.
no ale v podstate ja samouk jsem :-)))
#lama to nechce slyšet, takže raději nebudu říkat, že já taky ;-)
ja taky v tc hodne pouzivam vytecnou utilitku "porovnat podle obsahu". prehledne ti to zabrazi rozdily treba ve dvou verzich tvych zdrojaku
<HTML>ja z nej nejcasteji vyuzivam posledni dobou funkci: multi-rename tool
1/2-IMHO ale jako FTP je to neschopne... nepouzivat!</HTML>
Master >> dělám statické stránky a velmi zřídka natahuju soubory nad 500kB. Nepotřebuju nic sofistikovaného a multifunkční Total Commander mi úplně stačí. Jasně, že kdybych chtěla nějakou úžasnou lahůdku, asi budu shánět něco jiného, ale myslím, že třeba v mém případě to nemá moc smysl.
freya: no dokud byl otevreny strahov, zcela bezne jsem stahoval ruzne filmy, takze i 700MB je bez problemu. TC rulezz
jj. U mne není problém stáhnout GB z TC. Záleží na stabilním spojení. Pokud je spojení stabilní tak nejsou žádný trable. Ale jakmile se na chvíli spojení přeruší, tak je s přenosem ámen.

Tomík.
No kdysi davno jsem pracoval s M602 (samoucne), takove vylepseni do DOSu, a TC se ovlada v podstate stejne + par dalsich vylomenin... bohuzel ti asi neporadim, ponevadz jsem taky samouk
Jeee diky, Mastre, mne to na ftp vyhovuje.
Stve me jedna vec a to otevirani jpg a JPG, hazi to zdrojak...;(
musis mit irfanView a nastavit na nej cestu v moznostech TC, pak umi zobrazit i JPEG, GIF (i anim), PNG, ...
Diky
<HTML>ja jsem Wireless user.... cable useri si to TC mohou dovolit</HTML>