index.htm

stale sa mi pise NEPOVOLENY PRISTUP
pristup nebyl povolen zrejme kvuli chybjejicimu
souboru index.html,index.htm,index.php
v_korenovem_adresari atp.
stejne nefunguje pokud je umistnen index.html v nejakom podadresari
inak vsetko mam malými pismenami prosim pomozte mi
takže máš v kořenovým adresáři index.php ? Ještě jeden problém by mohl být práva.
som zaregistrovany , ale mozno to nemam v korenovem adresari
pre isotu mi povedzte co to je
korenovy adresar je to, co se ti zobrazi prvni po navazani ftp spojeni, tedy ta nejvyssi uroven tvych adresaru. prave sem sis nahral svoje podadresare. a prave sem, nikoli do tech podadresaru, patri index. a pozor na mala-velka pismenka. preji hodne zdaru
uz je vsetko dobre ALE nezobrazuju sa mi pbrazky a pri tom doma mam tu stranku spravenu s obrazkamy
opet pozor na case-sensitive a taky na cestu k tem obrazkum. mas ji uvedenou relativne nebo absolutne k nejakymu fajlu jako c:\\web\\pictures\slovak.gif? Tohle by na serveru samozrejme nefungovalo
mě se ta hláška zobrazuje taky, nemůžu nově vytvořený účet vůbec administrovat, nechodí pošta, nic --- a index.htm v kořeni samozřejmě mám ... štó slučílos?
účet: lucca.unas.cz
No mně se tvoje stránky zobrazují dobře. Pěkná dýdžejka. Vsjó očeň charašó.
stránky mi chodí, v tom problém není, i administrace se už rozběhla, jen ta pošta ... nechodí a nechodí - schránka neexistuje, přes administraci ten index.htm ....
mám nastaven forward, ale to by na funkci doménového koše přece nemělo mít vliv, ne?
tak ted jsem uplne vedle. co ma spolecneho index s postou? ty mas na wz domenovy kos?
<HTML>> mám nastaven forward, ale to by na funkci doménového koše přece > nemělo mít vliv, ne?

to plati, domenovy kos funguje at uz to je normalni schranka, forward nebo spojeni obou, ALE pokud nemate schranku (jen forward), webmail se nema kam pripojit</HTML>
no nevím, zkoušel jsem tedy opět aktivovat schránku, napsalo mi to, že za 30 min. bude aktivní ... je to už 3 hoďky a pořád se mi maily vrací, že schránka neexistuje a když se chci do ní připojit přez toto webové rozhraní, tak se objeví stále ta samá hláška:

NEPOVOLENY PRISTUP
pristup nebyl povolen zrejme kvuli chybjejicimu
souboru index.html,index.htm,index.php
v_korenovem_adresari atp.

:o(((
já už fakt nevím, kde ten index.html mám vložit, co přesně mám mačkat, aby se mi to konečně povedlo? prosím, abyste mi to vysvětlili nějak ať to pochopím, jsem tu poprvé. dík
http://jakpsatweb.cz/publikovani.htm
S tim mailem je to fakt nějaký divný. Včera sem založil nový stránky, zobrazujou se all-right, ale do pošty se nedostanu a index.html mám přesně kde má bejt. Navíc to nedělám poprvý a nikdy problém nebyl až teď.
Azrael: a kde ho máš vložený? trochu přesněji. já nevím, kam ho mám vložit
verena >> V tom výše uvedeném linku je i podrobný návod, jak pracovat s FTP klienty nebo webovým rozhraním. Stačí akorát si to přečíst...nejlíp předtím, než budeš opakovaně klást podobné dotazy.
To Verena:

1. přihlas se do webové administrace na www.webzdarma.cz
2. klikni na odkaz "správce souborů"
3. klikni na tlačítko "Procházet", otevře se to standartní okno pro
otevírání souborů, najdeš si v tom okně na svém disku "index.htm", který sis
vytvořila např. ve FrontPage Expressu, nebo v jakémkoliv jiném HTML editoru.
Index.htm musí obsahovat úvodní stránku tvého webu.
4. v okně "Vyber soubor na disku" se objevila cesta k tomu index.htm
souboru, který sis vybrala. Klikni na tlačítko "Nahrát soubor"

a to je všechno.
jestli to čte administrátor: prosím, prosím, jak vidno, není to jen můj problém, mrkněte na tu poštu, ať se ty schránky rozběhnou ...

thanx ...
minik: sorry, chyba na nasi strane, od patku se ten skript zasekl, resp. nespoustel se znova, opraveno