Smazaný web?

Míro, co se stalo s mym webem? Včera jsem si tam přes ftp poslal pár mp3 souborů a dneska už neexistuju? HELP ME!
to je hláška :-) Myslím, že jestli byly ty mp3 legální, měl jsi na to radši upozornit předem...
A co takhle presumpce neviny?
<HTML>zadne upozorneni neni treba... znam spoustu lidi co mp3 na zdejsim hostingu maji a presto jim nikdo nic nemazal.. i ja mam mp3 nahrane tu na serveru a nic se nedelo, vsak Freyo vis co myslim ;-)
tady se presumpce neviny neresi,neni tu 5 uzivatelu a 100 adminu</HTML>
Koukal jsem co admin píše na podpoře o mp3 na webu... Nic že by mazal web tam nepíše, akorát že případně nabídne placenou verzi...
Ale posuďte sami: vsezdarma.wz.cz - rok to fungovalo bez problému...
Master: díky za upřímnost, aspoň vím, že si sem svůj web raději nenahraju... Sice by nic neporušoval, ale ...
<HTML><i><b>Je možné na serveru umístit vlastní MP3?</b><br/>
Ano, zakazané je pouze šíření či skladování mp3 souborů, jejichž autor nedal povolení k jejich šíření. V případě, že o Vaše nahrávky bude velmi velký zájem (velký objem přenesených dat), bude Vám nabídnut přechod na některou s placených variant hostingu.</i>
<br/><br/>

Jestli tohle nekdo chape jako ze kdyz si na svuj ucet nahraje mp3 skupiny Lucie, bude mu nabidnut placeny hosting, tak to je opravdu nepochopeni a je mi lito.

Opravdu nemam zajem resit, jestli nasledujici soubory jsou Vase nahravky, predpokladam, ze ne.
<tt>
-rw-rw-r-- 1 nobody nobody 4634092 led 3 18:16 Lucie - Amerika.MP3
-rw-rw-r-- 1 nobody nobody 3417702 led 4 12:11 Lucie - Černí Andělé.MP3
-rw-rw-r-- 1 nobody nobody 4260864 led 4 13:35 Lucie - Dotknu Se Ohně.MP3
</tt></HTML>
:)
Za úspěšnost vlastních stránek se holt platí ...
Platí se za objem přenesených dat - když je moc vysoký, tak už to prostě nebude zadarmo, to mi přijde vcelku logické.
Míro - nebylo to pro účely jen tak, aby si to kdokoli stáhnul... Jestli sis nevšiml, na celym webu neexistoval jediný soubor který by odkazoval na tyhle mp3 soubory, takže o nich vlastně ani nikdo nevěděl! Chtěl jsem je poslat kamarádovi, ale e-mail mi to nebral, tak jsem to chtěl uploadnout sem a pak dát kámošovi přístup přes ftp aby si to zase stáhnul...

Nebylo by nějak možný mi vrátit smazaný web? Prosím! Přísahám, že se tam ŽÁDNÝ mp3 už neojeví!
neni zakazany pouzivat prostor na WZ jako skladovaci prostory?
To jo, to je jedna vec. A ta druha, ze i nahravani kamosovi je nelegalni sireni. A skladovani taky. A jako tresnicka na dortu je to zverejnovani hesla, ale to se tady netresta.
Proc jsi mu to radsi nevypalil cele na CD? Mohl sis to aspon jeste poslechnout poceste...
hele těma tvejma MP3 se zvyšuje trafik a ty mirovi určitě nepřidáš žádné peníze když bude muset přestoupit na vyžší
vyžší?
<HTML>Kdyz to bylo jen pro kamarada tak nejaky traffic zde nehraje roli...
Mozna jen chvilkove poruseni pravidel ale uz se stalo a vis proc...
Damokluv mec dopadl... smir se s tim a priste si dej vetsi pozor.</HTML>