Celý webzdarma je poslední dobou nějaký divný.........

Fakt. Nemáte něco s tím serverem? Všechny stránky přes wz jsou strašně pomalý, nefunguje přenost "větších" (od 1kb nahoru) množství dat (zobrazuje se stránka nelze zobrazit), nejsem schopen přes ftp odeslat soubory (prostě to vytuhne). Zvláštní. Opravdu je to divný.
Dyt me to vsecko uz nejakejch par tejdnu leze bez problemu.. to bude nejakejma 'ucpanejma' dratama na ceste k tobe
mno já žádný problémy nemám a to používám ET-CZ což opravdu neoplívá moc velkou rychlostí
súhlas, je to fakt pomale a sprava sa to naozaj velmi cudesne.. :( s ftp problemy nemam... ale so zobrazovanim stranok urcite ano...
Mě zase nenajede obrázek s kódem, který se má zepsat při registraci, tak teda nevím, asi přeinstalnu explorer.
No a opravdu ... me to taky nejako tuhne pri otvirani ...
Miro ... co s tim je?
Cus Rop
Jsem na tom podobne posledni tyden to stoji za starou backoru :-(
este raz zdravim.. len este doplnim, ze s tym ftp je to tiez divne... inokedy mi to frcalo 12-15kb/s - upload - teraz ledva 2kb/s a zobrazovanie stranok cez http:// pada a pada... :(
zacina mi to taky blbnout... zase mi to pise STRANKU NELZE ZOBRAZIT, ale asi tak po 5ti minutach jede v pohode, ale kdyz to obnovim tak mi to zase nezobraziiiii
HK: presne presne... to iste aj mne.. je to na zlost.... :((( Myslis, ze nas tu niekto aj vypocuje? :(
poslední tejden mám podobný problémy :-(
Vsechno se nacita strasne dlouho, a obcas se to ani nenacte...
ja vim ze je to freehosting ale stejne to dost s3r3
No to je ta správná kategorie...mam u WZ vice uctu a vsechny jsou velmi pomale..lidi kterym sem delal stranky mi posledni dobou volaji ze nektere stranky se nenacitaji a nebo jen cast....ale vse je v poradku...to same na me strance ¨...takze jak rikam ja..oopravdu to neukazuje moc kvalitne..a litam rychlosti....hmmm 0,5MB takze...pekny den