PHPnuke

jak mam dat povinnou reklamu na stranky tvorene v phpnuke? (a4.unas.cz/index.php)
<HTML>nastav si reklamu pro zobrazovani jen v jednom souboru nahore (v tomto pripade index.php) a pak si ji pomoci TAGu umisti na pozici kam chces (viz podpora)</HTML>
Ohledně php nuke - já jej taky poižívám a s reklamou nemám problémy, ale nefunguje mi polovina věcí.
----
Ten kdo používá PHPNuke prosím ať zkontroluje jestli mu fungují všechny věci v tomto systému - hlavně WebMail
Ohledně php nuke - já jej taky poižívám a s reklamou nemám problémy, ale nefunguje mi polovina věcí.
----
Ten kdo používá PHPNuke prosím ať zkontroluje jestli mu fungují všechny věci v tomto systému - hlavně WebMail
Me jede webmail normalne
Mě se tam píše nějaké divná chyba - možná je to jinou verzí phpNuke - jakou verzi máš?
ceskou 3.1.1. postavenou na PHPnuke6.5, ale ta reklama mi stejne nejde, muzes se mi ozvat na icq 212355652?
Já mám 6.0 anglickou kterou jsem si sám překládal do ČJ - s tou reklamou ti pomůžu, ale vůbec nemám páru otom jak bych to udělal, já v tom svém phpNuke mám reklamu umíštěnou na index, ale ona se nezobrazuje - ale nevím proč - jediná dobrá věc natom je, že systém WZ mi tu reklamu uzná a nezmaže moje stránky, propřípad žeby se na ně WZ podíval, tu reklamu jdu ihned zpravit.
-----
Já icq nemám, nevíš kde se dá stáhnout? Já bych jej nutně potřeboval.
www.icq.com
Dík u jdu stahovat - Jaké mají adresu ty tvé stránky?
tak to mi to dela to samy, v index.php to je od robota hozeny na zacatek, ale nezobrazuje se to. Ale me to tu reklamu neuzna(v adminu na wz to nepricita pocert zobrazeni), http://a4.unas.cz
Mě jo, ale už jsem nato přišel - v index souboru je přece poskládáno několik souborů naráz - najdi barners.php a tam to někam vlož a mělo by to fungovat - já už jsem to rozjel.
porad nic, zkusim jeste neco vymyslet
Jo a kde jsi stáhl českou verzi phpNuke - já jsem teď na jejich stránkách a nemůžu to najít. ¨ICQ už mám stáhlé, ale ještě né nainstalované.
-----
Ještě další možnost - v administraci wz si natstav v umíštění reklamy baners.php a zkus to znovu.
uphp-nukece.cmd-site.net
Jo teď jsem si stáhl PHPNuke 6.9 a funguje skvěle (ani se nerozjede). Ta sdresa co jsi mi dal je na které to phpčko?
na to co mam 6.5 a de docela vpoho
Fixx - doufám že je celé česky a že mi pojede webmail (nebo se stoho podělám). Přesně 24.12.2003 v 7.00 ráno chci rozjet zvůj nejnovější web který bude používat php nuke - ale když mi většina věcí nefunguje, a systém je zpoloviny anglický --- to není dobrá kombinace pro návštěvníky.
-----
Očem vlastně děláš web? A odkud vlastně jsi?
třídní stránky, Chomutov
Třídní stránky - co je to za kravinu? No vím co je to zač, ale ty to děláš zadara - mě už ve třídě taky požádali o tvorbu netových stránek, ale zadara to neberu.
-----
Jo a nevím naco potřebuješ k třídním stránkám phpNuke - na třídní stránky ti bohatě stačí PHPRS (( http://www.supersvet.cz )).
No nic už dlouho neodpovídáš tak já valím testovat české phpNuke. Až nainstaluji ICQ tak ti ho sem napíšu. Zdar
Fatální chyba - - - - - - -::
Stáhnul jsem si phpNUKE - Pak jsem si jej zkopíroval a pak jsem spustil config.php a upravil podle svého - ale nefunguje mi. Jak jsi to rozjížděl ty?
Zdarec - slíbyl jsem ti to ICQ, ale sem jej psát nebudu, nechci aby mě otravovali jiní uživatelé kteří se na to podívají. Dej mi tvůj e-mail a já ti ho pošlu.