Pomalé je to .. moc...

Co se stalo serverům wz.cz? Dřív běhali velice obstojnou rychlostí, ale teď je to téměř nepoužitelné, zvláště pak co se týče php a mysql ... nechcete si nějak optimalizovat server, nebo co se děje?
jo, konkretne dnes to je opravdu pomale, protoze se na pozadi rebuilduje RAID5 pole, sorry, jsem rad ze to vubec jede

zitra to bude lepsi
A dnes se také něco děje?
porad to je pomaly? :-)
tak to bude uz necim jinym, mne se to dnes zda OK
Vcera v noci se vsechno opozodovalo.. , ale ted uz je to OK
<HTML>Ja to mam uz od zacatku o 50% pomalejsi nez host.sk ....
asi zmenim hosting ;-)))</HTML>
No dneska už je to OK, repektive většinou jen když skrptík zachází s databízí tak to jde hodně dolů a někdy (no dost často) končím hláškou "this document contains no data" (hláška mozilly pro nenalezenou stránku) :(
Je pravda, že běda jít na webzdarma ve špičce. Né, že by se to nenačetlo, ale je to lehce pomalé. Ale jinak si myslím, že to není zas tak hrozný. Po 18. hodině to vždycky šlape jako sůl. Ale stejně nejrychlejší je lokálka ;-)
> Po 18. hodině to vždycky šlape jako sůl.

slape jako sul ... to neznam a nevim co si mam o tom myslet

ale fakta: spicky jsou 2: cca 13-16h a 18-21h
(opravdu jen radove)

ps: mam monitorovane doby odpovedi apachu (je jich tu vic na ruznych mistech) a nevidim na nich nic vyrazne divneho
To me tak napda proc je vice apachu?
Jo to jsou ty moje výrazy... Nikdo jim nerozumí... Prostě, že to je celkem v poho...;-)
Kco: vis jak by to vypadalo, kdyby to mel obhospodarovat jeden komp? Ty si to asi taky predstavujes jak Hurvinek valku..
Sojkovec: dekuju ne, ale ta otazka neprimo smerovala k temu ze by se treba mohli lisit rychlosti prace s databezemi pod jednotlivejm domenovejma jmenama...
No SQL server pro uzivatele bude jen jeden, kdezdo Apachu je vic..
Mohlo by bejt víc, ale musely by běžet na localhostu. Předpokládám, že každá doména, nebo alespoň skupina domén má svůj server. Nebo je to systém na více serverech stejný data?