Ztrata fóra

Ztratily se mi příspěvky na fóru. Děje se něco a je nějaká šance na záchranu?. Díky za info Slávek
No já nevím, chce to aby odpověděl admin. Ale příště je dobré si zvolit nějakou rozumnou dobu a zálohovat databázi s příspěvky. Když to bude velmi důležitě klidně každý den či ....
Už je to v pořádku. Ta ztráta souvisela s výpadkem databází. Nicméně záloha by byla dobrá, ale asi nevím jak na to. Tu zálohu databází si můžu udělat sám? Mám zálohovaný stránky, ale databáze jsem netušil že můžu udělat. Jinak díky za účast.
Slávek
Jo ty stránky se moc nemění, jen snad config a různé nastavení, všechny vložené texty jsou v databázi.

No a ta se dá zálohovat v phpmy admin na adrese http://mysql.webzdarma.cz (zadat svoji databázi a heslo) no a v exportu vybereš celou databázi (všechny tabulky) a uložíš na svém počítači. v případě ztrády dat ji můžeš zase nahrát přes to www rozhraní.
<HTML>nejake zalohy jsou, ale nic moc,
na freewebu je dat strasne moc - zalohovani je dost upruz - takze rozhodne na to nespolehejte</HTML>
Díky za radu. Zkusil jsem zálohovat přes ten export a ulozil se mi soubor s příponou sql. Je to ono?. Akorát jsem nepřišel na to jak je to možné v případě potřeby obnovit.

Teď trochu mimo mísu. Není tu někdo kdo se vyzna ve správě tohoto typu fóra? Potřeboval bych poradit (mimo toto fórum) proč mi nefunguje posílání a hlavně následné prohlížení poslaných souborů. Stále mi to míří jinam než je soubor skutečně uložen.

Omlouvám se za příspěvěk mimo téma, ale už si s tím nevím rady a tak zkouším všechno možné. Za případnou pomoc předem děkuji.

Slávek
teď si nejsem jist, ale to načítání (dump) by měl být v phpmyadmin na zložce sql a někdeje tlačítko procházet (najdeš svůj stažený či upravený soubor) a pak tlačítko proveď. zhruba tak nějak.