dev verze PHP

Můžete už tady proboha dát normální FUNKČNÍ verzi PHP? Vývojová dev verze neni určená pro ostrý provoz, zvlášť na takovým serveru, a verze 4.3.3 je všeobecně označena jako bugová...
diky za informaci, jsem uplna lama a poprve se mi podarilo PHP zkompilovat tak jsem byl v takove euforii ze jsem zacal delat admina

ps: pokud normalne napises v cem je tvuj problem tak se budu snazit normalne odpovedet
Problem spociva v tom, ze pri nejakem dotazu (nevim konkretne jakem) se poskodi tabulka sessions, nastesti neobsahuje zadna trvala data ale skutecne jen sessions (tedy informace o aktualne pritomnych uzivatelich), ktere se automaticky vytvori znovu pokud tam nejsou. Jedinymi dotazy do teto tabulky je test na vymazani urcitych udaju (pokud session neni platne) a nasledne vyber vsech dat podle urciteho ID. Pri prvni navsteve uzivatele take nekolikrat (asi 5x) INSERT.
Nicmene je to 100% chyba na Vasi strane, protoze jsem ten script testoval na zatez s PHP 4.3.3 (ne dev verze) a MySQL 4.x a problem se nevyskytl. (az na to ze log access.log apache mel 50MB :))
problemy s poskozenyma tabulkama jsem tu uz nekolikrat priznal a nepopiram to, ale
1) nechapu proc by to melo byt chybou PHP
2) setkal jsem se s tim i s jinyma verzema MySQL (i PHP)
Ja cely projekt testoval na stejne verzi PHP (ovsem ne-dev verze) a na MySQL 4.0.15 - celou noc jsem tu stranku nechal refreshovat ze 3 PC, chyba se neprojevila. Tak kde asi vznika?
myslel jsem, ze je z to jasne z predchoziho prispevku:

php muze tak maximalne poslat spatny dotaz, ale mysql nesmi na spatny dotaz odpovedet poskozenim tabulky, takze v urceni toho mista, kde je chyba, problem nevidim
mira: Skvely, takze co s tim? :) Podle tveho posledniho prispevku MySQL nesmi odpovedet na spatny dotaz a poskodit tabulku - tak co pak tu tabulku poskozuje a jaktoze tak casto?
samozrejme ze je chyba MySQL
jestli nekdo pomuze toto vyresit, budu vdecny, ale muzu vas ujistit, ze jsem se s tim setkal i jinde na jinych verzich MySQL a vyresit se mi to nikdy nepodarilo jinak nez docasne pres repair table

google v tomto smeru nepomohl ani trochu
Mám doma MySQL 3.23.55; PHP 4.3.3 a Apache 1.3.27 - růčo zkompilovaný na Linuxech (Debianech).

(u Apache 2.0.43 na widlích jsem měl problémy s PHP, když se spouštělo jako modul).Budu zkoušet Apache 2 na Linuxech.

Zajímavý problém se mi vyskytl s diskem. Používal jsem 1.5GB disk a padal mi systém ( po čase se začaly objevojat chyby, přestalo to zapisovat na disk). Začal jsem používat sic děravý 1.2GB disk a mám pokoj (už běží měsíc vkuse).

Pak jsem měl problém s RAM. Kompletně se mi kvůli tomu restartovaly Widle, Linuxy se zastavily.

A tak mě závěrem napadá: Nemůže to být tím, že tu bějží nějaká gamma verze MySQL ?
novejsi MySQL zkusim, ale videl jsem toto na ruznych verzich tak moc ani neverim ze to pomuze

problem je v tom, ze se ta chyba nevyskytuje nejak deterministicky - nebo aspon jsem to nevysledoval - a ono to neni tak jednoduche, kdyz k tomu dojde jednou na X mil. dotazu

ale pokusim se to trochu poresit, vrta mi to hlavou uz delsi dobu
Ale to by mě docela zajímalo kolik je na wz průměrnej počet dotazů za hodinu ?
cca 200 za sekundu
Podle mě není úplně nejlepší vzít úplně novou verzi MySQL.
PS: Jak pouštíš MySQL min opt nebo max ?
A tak mě napadá ještě poslední věc: Zkus se zeptat tady: list-admin@lists.mysql.com nebo se mrknout na www.mysql.com
jo Míro zkus to zkompilovat, protože :

Compiler Advisory: Several users have reported random crashes and table corruptions when using MySQL binaries compiled with gcc 2.96 on the x86 Linux platform. We suggest that you use gcc 2.95 or gcc 2.91 to compile your own binaries. It should also be safe to use gcc 3.2.
jo, dik za snahu, ale timhle to asi nebude
gcc -v
Reading specs from /usr/lib/gcc-lib/i586-mandrake-linux-gnu/3.2.2/specs
Configured with: ../configure --prefix=/usr --libdir=/usr/lib --with-slibdir=/lib --mandir=/usr/share/man --infodir=/usr/share/info --enable-shared --enable-threads=posix --disable-checking --enable-long-long --enable-__cxa_atexit --enable-languages=c,c++,ada,f77,objc,java --host=i586-mandrake-linux-gnu --with-system-zlib
Thread model: posix
gcc version 3.2.2 (Mandrake Linux 9.1 3.2.2-3mdk)

jinak jsem po tom samozrejme patral v konferencich a webu

to nove mysql uz tu je, takze uvidime jestli to pomuze