Fakt mi nejede FTP

No nejsem prece blbej a u PC uz jsem prosedel par let :)
je to nastavene stejne, jako to bylo vzdy (a fungovalo to), ale od rana to nevali...
pise to: You can't be logged ore than 5 times!, pricemz nejsem pripojen ani 1x :)

co s tim? Dik

Speedy
Tak konecne - all OK! :-) Ale trvalo to...
<HTML>nejak tam hnijou spojeni, nevim proc, ale je tam toho vic
zvysil jsem kvuli tomu celkove limity na pocet spojeni i na pocet spojeni z jednoho pocitace tak to snad nebude tak ozehavy problem

diky za nakopnuti, dosud jsem tu cetl jen ze to zase sakra nejde, z ceho se toho teda moc neda vytusit</HTML>
... porad to nejde... "too many users in your class" nebo tak nejakej plk... :( buu...

... teda... chvilku to de, chvilku ne... :P
Ale mě nezobrazuje obsah FTP u 5 ftp klientů. Myslím že to bude chyba FTPKA musím pracovat pouze s adminem co je tady na wz.cz a když chci kopírovat nějaké obrázky tak místo 10 minut to trvá hodinu

Píše mi to že: Nelze zobrazit obsah složky
Ale mě nezobrazuje obsah FTP u 5 ftp klientů. Myslím že to bude chyba FTPKA musím pracovat pouze s adminem co je tady na wz.cz a když chci kopírovat nějaké obrázky tak místo 10 minut to trvá hodinu

Píše mi to že: Nelze zobrazit obsah složky
<HTML>> Nelze zobrazit obsah složky

tyhle chybova hlaseni jsou naprd
to je genericke chybove hlaseni radoby blbovzdorneho programu, pouzij radsi radkovy ftp

ja nemam moznost v teto chvili delat nic, na ftp je cca 90 lidi, limit je 300, takze v tomto problem nebude</HTML>
Mam poblem s tim z me FTP normalne jelo, ted se pripojim, smazu, edituju, ale zapsat nemuzu (ne pres WINCMD, nebo CUTE FTP atd) pise to, prenos selhal....pokracovat v cinnosti?

Vite negdo neco???