Hacking...

Dá se nějak zjistit jestli mi někdo nevypočítává heslo na stránky?
Může to alespoň zjistit admin a toho člověka odříznout?
Myslím že po osobních stránkách nikdo nepude! Když už by měli napadat server tak by si našli mnohem zajímavější vjeci!
Já sem se s jednim člověkem vsadil že se tam nesdostane......
Tak to je jiná!
Jde to, vim že to jde, ale težko říct jak moc je tenhle server pokročilý a odolává.
no jestli bude to heslo vypočítávat tak to ať si užije protože neni zrovana krátký
Nehledej zradu v týhle cestě!
tak v jaký....
pravda je, že se mě jednou dostal nějakej člověk do souborovýho systému a mohl tim v pohodě procházet aniž by znal heslo nebo ho wz zaznamenalo.... řikal že udělal nějakou vochcávku kteraou mi neprozradí.....
Když použije generátor: Je to blbost. To na něj asi prijdou! Ale těch cest může být víc! Já do toho nedělám, ale vím co kluci dělají u nás na škole s Linuxovým servrem!
já si počkám......
Rozhodně s tím ty nic neuděláš!
kdo si počká ten se dočká.......
Jednou jsem našel na netu nějakej skript na prohlížení obrázků. Byl docela složitej.Trochu jsem ho upravil a ... najednou mě přes vebový rozhraní pustil na disk serveru! Ale už nevím kde to bylo ani ho už nemám.
Komár: blbost kdoví kam ses dostal
jedina moznost je odhalit nejakou slabinu v konfiguraci PHP...
Mike: Jestli ten skript najdu tak se ozvu! Fakt nekecam!
Kazdej server ma svi chyby, ale pochybuju, ze tu nakou najdete, server je stale podrobovan testum a chyb je opravdu minimum ;p
teď už je to jedno protože mi ty stránky někdo smazal (asi admin).......
Jedna z možností jak se dostat na disk bez hesla je samba protokol. Děravý sou na tohle hlavně Win.
Ke zdrojáku PHP se nemůžeš (legálně) dostat!
Tady asi samba nebude aktivována. K čemu by to tu bylo.

Tomík.
Murpyho zákon o programech :
Každý program má jeden chybný řádek,
Každý program se tedy dá skrátit o jeden řádek,
S toho vyplívá že každý program jde skrátit na jeden řádek který je chybný.
Samba server? tady ani vomylem...