Zrusene ci zablokovane stranky...

Po procteni diskuze jsem si vsiml nekolika veci, 1) ze pripad zrusenych ci zablokovanych nepostihl jen me stranky noresponse.wz.cz ale i spoustu dalsich.
2) ze vsechny zmizele stranky jsou hostovane na domene wz.cz.

Na email adminovi se mi vysvetlujici odpovedi nedostalo, tak treba odpovi na foru.
Co se stalo? Z jakeho duvodu byly stranky smazane? Lze je obnovit?
Jakakoliv odpoved je lepsi nez mlceni.
Diky
Fri Oct 31 20:33:05 2003 look66@seznam.cz noresponse.wz.cz warez
Me to taky nejde (modylci.wz.cz) - prostudoval jsem si podminky, kde se mimojine pise "stranky mohou byt smazany, pokud nebudou vykazovat po dele nez jeden mesic zadny pristup (mimo administraci)". Mesic pohyb vykazovaly (bohuzel to nemohu jednoduse dolozit statistikami, nebot mi to nechodi), sam jsem tam pred tydnem umistoval nekolik souboru, ktere byly ihned kollegiem posuzovany. Mohu ubezpecit, ze zadny warez tam nebyl.
já s tim mam taky problém, se stránkama dcin.wz.cz/Forum
já s tim mam taky stejnej problém, se stránkama dcin.wz.cz/Forum
to mira (admin): warez? a co konkretne? o zadnym nevim...
Programy tam zadny nebyly, s koncovkou .exe tak maximalne samorozbalovaci rar nebo zip archiv. Kdyz uz tam byly mp3, tak byly puvodni. jeden midi soubor snad taky warez neni, a obrazky vsechny bud puvodni nebo se souhlasem autora. Tak v cem byl problem? A je mozny ty stranky obnovit? Nebo mam zacit znovu od zacatku?
Bez dovodu mi bol zruseny ucet, alebo adresa na webzdarma.cz, sam admin nevie ako sa mu to tu vola, po stvrtom maily kde som sa ho pytal preco mi to bolo zrusene odpisal toto:

Napriek vasej stalej ignoracii vas ziadam o vysvetlenie ako je
mozne, ze moj ucet, alebo adresa london.wz.cz na vasom serveri
webzdarma.cz bol zruseny a fuguje tam namiesto mojej stranky presmerovanie na akusi cudziu adresu. Ziadam vas uz po stvrty krat o vysvetlenie, ak sa ho nedockam od vas, budem ho ziadat od vasho zamestnavatela s tym, ze ho budem informovat o vasom pristupe.

ODPOVED ADMINA:

haha, velmi vtipne
sam jsme svym zamestnavatelem

--
Mira Tempír <mira@webzdarma.cz>
cekit s.r.o., Brno, Czech republic