reklama

mam taky problem s reklamou. udelal jsem uvodni stranku, ketra se spousti soucasne s tou puvodne prvni (index.htm) a chtela sem aby se raklmama zobrazovala teda jenom na tej uvodni jak to tady pisou. no ale furt mi to nejde, je to porad ve vsem a pise mi to tam, ze nastaveni ramce se ignoruje, ale ta uvodni stranka nema s ramcema nic spolecnyho, ani prikaz k jejimu otevreni neni v ramci tak co s tim mam delat?

a esi se tam na to pujdete kouknotu, tak se prosim posivejte i na knihu navstev, nejak mi vypadlo zalamovani, taky nevim co s tim. dik.

coolschool.wz.cz
proooosíííííííííím poraďte mi někdo!
1) původní nastavení reklamy je na všech stránkách dole, když uploadneš soubory, tak se tam zapíše. Pak změníš umístění reklamy na úvodní stránku nahoře, ale nic se nezmění, dokud neuploadneš znovu všechny soubory, u nichž ti umístění reklamy nevyhovuje.

2) zalamování v knize hostů ti nebude fungovat dokud nezadáš šířku tabulky např. <table width="100%"> a i potom, když ti tam někdo napíše slovo delší jak šířka tabulky, tak ti ji to roztáhne. Takže taky musíš slova delší jak X znaků zozdělit (máš tam php, tak snad zvládneš).