co se to zas deje...?

tak nevim...vcera rano sednu ke compu, ze hodim na web fotky, upload se zdařil, ale pak konecna...webzdarma se mi vubec nechtelo nacist (ani moje stranky, ani oficialni)...zase chyba - to se stava - je to zadarmo, tak se jeden den nezblaznim.

pridu dneska a...zase nic, dokonce uz nefunguje ani diskuzni porum (phpBB), ktery vcera jeste behalo suprove...jenom to na mne vybafne hlasku:

phpBB : Critical Error

Could not obtain lastvisit data from user table

DEBUG MODE

SQL Error : 1016 Nemohu otev-Břít soubor 'phpbb_users.MYI' (chybový kód: 145)

SELECT * FROM phpbb_users WHERE user_id = 2

Line : 62
File : /3w/webz.cz/r/rstyling/includes/sessions.php


...zkousim webzdarma.cz - ejhle funguje, zkousim par dalsich veci (jako up-download souboru) a NIC, ALE VUBEC NIC NEFUNGUJE JAK MA...

...Admine cim to je?

PS: sorry, ale fakt netusim co se deje...
usis opravit tabulku.. bud sql prikazem repair table (název tabulky)
, nebo tak nejak, a mas to i v phpMYAdminu.
diky...takhle to vypada, kdyz to zkusim

P-Břístup pro uživatele 'rstyling@212.71.128.85' k databázi 'phpbb_users' není povolen

...?
Tak to uz musi Mira
> uživatele 'rstyling@212.71.128.85' k databázi 'phpbb_users' není povolen

jmeno uzivatele a databaze je vzdy stejne
uz je to v pohode...kdybych se poradne podival, tak moznost "Opravit tabulku" neprehlidnu...no co, ucenej z nebe nespadl a aspon vim, jak prist na to...

2 Sojkovec: DIKZ!
2 Mira: tuhle hlasku jsem dostaval po uspesnem prihlaseni do phpMyAdmin...ale to uz je ted jedno
2 carlos: tak to jsem to moc nepochopil (predtim ani ted)
tu hlasku jsi dostal po prikazu
repair table 'phpbb_users' ?
jo...kdyz jsem psal "Repair table..." jako prikaz, tak mi to hodilo tu zminenou hlasku

kdyz jsem to pak delal pomoci zaskrtnuti policka "Opravit tabulku" tak to slo v pohode