zablokovany ucet

Donedavna mi fungovali stranky clustery.wz.cz
jednalo se veskrze o staticke stranky. Nyni zde nejsou .
Dostal jsem upozorneni, ze jsem na ne delsi dobu nepristoupil, tak jsem se na ne asi pred 14 dny v pohode prihlasil , ale nyni to nejde.
Nejsem si vedom, ze bych porusil nejaka pravidla
Prosim o odpoved, je to nyni dulezite, aby byly stranky dosstupne
no ja mam otazku rovnaku
mali sme stranky royalclan.wz.cz ale dlhsiu dobu boli nepouzivane
tym padom boli zablokovane

xcem sa spytat ci je este mozne obnovit tu istu adresu alebo musim zalozit novy ucet
2 mesice bez pristupu (resp. zobrazeneho banneru) -> posleme email -> dalsi 2 tydny bez pristupu k tomu -> "zablokujeme" web, aby si toho majitel vsiml -> dalsi 2 tydny -> smazeme
-> další 2 minuty na to píše uživatel do fóra stížnost :-]
no jo, tak pak je treba rici o jaky pristup vam jde, mail mi dosel tak jsem se prihlasil pomoci ftp, to jsem nemohl tusit, ze myslite pristup pres www.
Lze tyto stranky obnovit?
Ja viem, kto z nas by to robil, ale keby si si precital podmienky registracie, tak tam najdes napr.:

"Ještě malé upozornění na závěr: Stránky, které nebudou po delší dobu vykazovat žádné přístupy, budou smazány. Právě zobrazování reklamy je pro nás JEDINÝM ukazatelem přístupů."
No a jde to nejak obnovit nebo Musim zalozit ucet znovu? A jestli znovu,mohu pouzit to same prihlasovaci jmeno?
A tusim,ze se mi to stane zase... nastavim si znovu ze chci reklamu tam nebo tam a pak si znovu pres ftp nakopiruju stranky na svuj ucet a stejne tam ta reklama nebude.. Neni to ani nastavenim reklamy a i stranky jsem smazal a poslal znova. Poradte mi,prosim.
no a co ______:::::?::::____
tak jinak, ptam se, jestli kdyz jste mi smazali ucet, ho muzu obnovit nebo musim zalozit novy, a kdyz novy, jestli muzu pouzit to same prihlasovaci jmeno jako u toho uctu smazaneho..
A chtel bych poprosit o radu. vsechny napovedy a prispevky ve foru jsem cetl dost pozorne,ale at delam co delam, zadne reklamy se mi na strankach proste neobjevily a diky tomu mam akorat zablokovany ucet. Zalozim si ucet,nastavim zobrazovani reklamy a pres ftp tam poslu stranky nove, ale reklama proste neni. a ramcove stranky to nejsou,aby bylo potreba nejake zvlastni manualni nastavovani. Prosim poradte mi. Dekuji
Nemohu se prihlásit na Vašich stránkách, čím to je? Díky