FTP? wtf?

porad mi pada FTP... nejen pres Total Commander (nemuzu se casto pripojit) ale i pres PHPcko...

ftp_login() :P ... je snad nejak omezenej pocet lidi na jednom ftpcku? mam na strance upload souboru... a porad to zlobi :(

predem diky za odpoved
wdolek
todle mi to hlasi... a docela me to stve, protoze NEMUZU nic!!!

ftp_login() [function.ftp-login]: Too many users in your class, please try again later

... pls udelejte s tim neco, diky... je to nutny!!! (banner zobrazuji, takze vyjdete vstric Vy - admini)
no a co ze zobrazujes banner? To je samozrejmost... a nemuzes cekat od freehostingu zazraky; nejspis ze je pres PHP prihlaseno moc lidi, nebo na to FTP... nevim. Jinak proc to delat jednoduse, kdyz to jde slozite vid...:)). Proc pouzivat funkci copy() kdyz se muzu nejdrive prihlasit na FTP a pak to tam nakopat... hehe....

Lukasik
... proc si nekoupit mercedes limuznu, kvalitni bezpecnou a spolehlivou kdyz se v bazaru najde ojetej trabos?

:D

copy() je socka funkce to zaprve, zadruhe co se prenosu dat tyce, neni tak bezpecna...

mej se, s pozdravem
wdolek
A co fce move_uploaded_file(); presne k tomudle urcena? :-))) Mno a proc davat do zdrojaku svoje hesla k FTP? To pag budes mit chybu ve formulari, negdo zavola zobrazeni zdrojaku a ma tvoje heslo na FTP, tag co je bezpecnejsi? :-)))
Mno jako wincommander to same ... normal se pripojim a kdyz chcu kopirovat tak ee. hlasi myslim neco jako ze to selhalo; pokracovat ?? Tak jako co s tim ??????????????????
move_upload_file... hmm fain, ale nic na tom nemeni ze pres fci COPY() se soubor nejdrive ulozi na Temp na serveru... a kdo o to stoji aby se moje soubory dostaly do nejakeho tempu? ja teda moc ne :) ... fakt diky ne, myslim ze FTP dostatecne resi otazku bezpecnosti

mno a co se tyce erroru ve strance... legracni, nevidim duvod proc by mel nastavat error, zadruhe nevidim duvod jaka chyba ve formulari by dokazala zobrazit zdrojak PHPcka :D LOL mno... vazne zajimave... mozna nejsem za dva roky tak advanced ze nevim, ze se PHP da jen tak zobrazovat... mno rad se necemu priucim, tak mi pls rekni jak na to (aniz bych mel ve svem uctu php skript k tomu urceny)

.... a samozrejme... jak PoinTFrost podotkl... chybu to nehlasi nejen pri pouziti ftp v PHP ale take pres jakykoliv FTPClient... !!! uz to samo o sobe je trosku bug!

...
s pozdravem
wdolek
Ano, muzes mit chybu ve formulari, napriklad pokud pouzivas eval a potom muzes psat PHP kod, ktery se provede na serveru a tim zobrazit zdrojaky PHP skriptu....
mno... ja sem si zadneho eval v mem formulari nevsiml... takze... co tu ted resite??? :D
kratce reseno, svuj skript sem udelal tak ze ad budete delat co budete delat dostanete se k nemu jen z ftpcka...

nejsem snad zase tak hloupy abych naprogramoval neco co bude delat errory a kdyz uz to ma udelat nejaky error, tak toudelam tak aby se nezobrazil... pooh?

mno, trosku sme se ale odklonili od tematu... CO JE S TIM FTPCKEM SAKRA! a pouzit Copy() NECHCI (soubor se uklada do Tempu na serveru...!)
Mno staci jedna jedina chybka a proto bych se na to nespolihal a NIKAM nepsal svoje heslo na FTP, ale tvoje vec....
<HTML>> CO JE S TIM FTPCKEM SAKRA!

kolikrat se ti stalo, ze jsi se nemohl prihlasit ? server je nastaven tak, aby dovolil jen urcity pocet soubeznych pripojeni, pokud by se jen 1% vsech uzivatelu najednou pripojilo, server by to docela dost citil, takze se timto brani

je to takovy problem ?</HTML>
hodnekrat... kazdy den... kazdou hodinu... z 5ti pokusu neco uploadnout / prihlasit se na FTP to hlasi ze je tam moc useru...

heh...docela zalostna bilance ne?
Mno gdyz by kazdej misto copy delal to co ty, ani se nedivim, ze je takovy zatizeni :-)))
ptal sem se nekolika lidi jestli moje stranky prilis nenarusuji server... ptal sem se tech lidi - informatiku - na to jak stranky zlepsit a mene zatezovat server...

bylo mi receno ad se na to vykaslu ze server to zvladne... uh... asi ne... :P ... a odpoved sem dostal od informatiku... :( pooh

neukradl vam tam miro nekdo par GB ramky? :DDD