PROČ NEJDE FTP SAKRA?

Když nahrávám na FTP pomocí fpt programu (je jedno jakym, nejde žádnej např LeechFTP) napíše to, že nelze nahrát. Jdu tedy přes explorer na FTP, přihlásim se, chci vložit soubor a hodí to hlášku že nemám oprávnění! To by mě zajmalo proč?! Už to nejde asi 3 DEN! CO S TIM MÁM HERGOT udělat?
Podrobnosti:
200 type set to I
200 PORT command successful
550 STOR: Quota exceeded

K tomu webu máme přístup dva, každej z jinýho PC a nejde to ani jednomu. Jemu to jen napíše, že přenos selhal. Co s tim?
> 550 STOR: Quota exceeded

cesky se to da rict jako: Plna kvota
to by me zajimalo take, mam stejnej problem uz vic jak tri tydny, dostanu se tam jen pres webove rozhrani a to je dost nepohodlne :(
jinde, jako napr centrum.cz to slape v pohode a pres FTP aktualizuji bez problemu
Mate to uz proste zaplneny
zkratka jste prekrocili kvotu.. kdyz neumite anglicky, tak si to snad alespon dovedete najit ve slovniku, ne? jsou to dve slova, myslim, ze je rychlejsi si je najit, nez tady rvat "proc mi to nejde?"
jestli to není tím tesem... mě to taky nejde - nezamykali oni tady nějaký porty, kvůli Blaster viru? (nebo je to NATem...)
> nezamykali oni tady nějaký porty, kvůli Blaster viru?

.. na Linuxu!? :-)))
ne. na tes médii vole
voprravdu miluju, když dostanu místo odpovědi HLOUPOU poznámku...
cerv Blaster vyuzival diry v RPC sluzbe v systemech WinXP/2000/NT, a na WZ je Linux.. jinak pokud vim zadny porty blokovany nejsou.. pokud ti ftp ne a ne jet zkus passive mode (PASV)
tak znovu - porty blokovaný na TESMÉDII (nyní změna jména na KARNEVAL) (vzdálená administrace kabelovejch modemů)

takže sem netahej linux...

ps: snažim se celej den a nic... jedině že by WZ kontrolovala IP, ze kterýho jde spojení (všichni jsme tu za NATem)
jooooo taak tak to sorac ja myslel ze pises o WZ, no to samozrejme netusim.. kvuli blasteru ale stejne asi tezko, na ten staci blokovat port TCP 135, ten nema z ftp nic spolecnyho..
no... tak se připojim snad kamkoli, ale sem ne... tak je to asi něco s autorizací
mozna ban, kdovi
pres web se tam dostanu, ale pres ftp ne - nechápu to. (celej den jsen zkoušel nastavovat tři programy na ftp)
zdar,
no tak me to pres ftp klienta jede v pohode, ale pres web sse sem nezaloguju ani nahodou...
trva to uz tak tyden.....
no to jsou proste ty free sluzby .. kua
a zkusil passive mode?
jo - a teď sem se dostal na ftp přes browser (absolutně jiná adresa, než byla v mailu) ale totalcomander, ftp leech ani smartftp se nepřihlásej.
Resolving host name ftp.gwyn.wz.cz...
Connecting to (ftp.gwyn.wz.cz) -> IP: 212.71.128.29 PORT: 21
Stávající připojení bylo vynuceně ukončeno vzdáleným hostitelem.
- tohle píše smartftpftp
jenze adresa ftp serveru je ftp.wz.cz nebo ftp.webzdarma.cz, mozna jdou i ostatni domeny, gwyn.wz.cz je jen prihlasovaci jmeno..
no... samozřejmě jsem zkoušel i jiný kombinace... (už ze zoufalství)

jinak správně by mělo být snad

ftp : ftp.webzdarma.cz
login : gwyn.borec.cz
a heslo

ale tak to nefunguje... :(
s tou tesmédií je to možné, ftp mi fungoval a i nahrávání stránek přímo na webzdarma.cz, ale od jisté doby nic nefunguje, psala jsem do tesmédie (tedy teď už na karneval) co s tím. Musí to být na jejich straně, protože v práci mi to funguje :-(
tohle mi napsali z tesmedie :

Vazeny zakazniku,

pravdepodobne spolecnost Webzdarma zablokovala pristup z nasich routeru.
Pokusime se spolecnost kontaktovat a nastalou situaci vyresit.

S pozdravem,

Martin Zalman
Kabelová televize Karneval
Já od něj dostal tohle :
Dobrý den,

nase firma neblokuje zadne pripojeni na FTP, se svym dotazem se prosim
obratte na provozovatele serveru Webzdarma.

Takže kde je ten problém nevím- ale někdo asi zabanoval IP proxyny (resp. routeru), místo IP nějakýho mamlase...
no tak to je hustý :-(((((((