pro admina ...

... mohu se zeptat, jakým způsobem volíte uživatele, kterým na dotazy ve
fóru odpovíte a kterým ne?
Máte na to nějaký klíč, podle kterého si zvolíte kdo je pro vás dobrý pro odpověď a na koho nebudete ani reagovat? A to ani na mailový dotaz?

Ptala jsem se tady na zrušení svých stránek: 3.8., 5.8., 7.8. a mailem 8.8. ani jedna odpověď.
kdyz se mi nekdo zda prilis tupy, tak ho proste dokazu ignorovat
nepamatuju si ale, ze by nekdo vydrzet prudit takhle dlouho

ale pro me za me...
Haha většina uživatelů WZ jsou amamtéři s osobníma stránkama a ty je označuješ jako tupé. Asi bych měl vážně uvažovat nad účtem od konkurence viď ?
Joo... tak konečně reakce, hodná někoho, kdo má na starosti WZko...
ale bohužel jsem se nedočkala odpovědi. Tedy, alespoň, co se technické stránky týče...

Když udělá chybu uživatel, udělá admin tytyty... a stránky obnoví... ale když je na stránkách všechno v pořádku a admin je jen tak omylem smázne, tak je asi zatěžko přiznat chybu...

Jo, jasně... prudím si dlouho... i když už mám svoje stránky jinde... to proto, aby si někdo nemyslel, že své chyby jen tak zahraje do autu a nic se neděje... webzdarma běží dál...

alespoň ostatní uživatelé vidí, jak se tady s lidmi zachází...
uvazuj nad cim chces, to mi je uplne u ...
ale nerekl jsem, ze vetsina uzivatelu je tupa, vubec to nesouvisi s tim, ze jsou amateri, jsou ale lidi, kterym se ucet musi zrusit nekolikrat a porad si nejsou schopni precist podminky
hm, když řikáš....hodně lidí odchází z WZ. Člověče ty už seš přepracovanej až to bolí :)
na to podotýkám, že se mi to stalo poprvé... asi za půl roku... takže... co je špatně?... na porušování podmínek by se tedy mělo upozornit mailem... na stránkách porušeno nebylo nic...
mira nema svuj den... svuj tyden... nejak mi chybi ten mira, co tu byl drive.
protoze ted uz se na webzdarma opravdu divam trochu jinym pohledem.

kazdopadne, my vsichni uz tusime, ze w1 asi porusila podminky, ale zatim jsi ani po x vyzvanich nerekl, ktere to byly. to se potom TOTIZ STRASNE TEZKO DUVERUJE, ze to bylo opravnene
Nebylo by od věci napsat těm lidem JAK je porušili. Vlastně by tu mohlo bejt zasílání informací mejlem. A ne jen, seš debil, tupec, najdi si to, už sem to tu jednou psal atd. atd....
Pro juneau:

... děkuji za podporu. V reklamě a v obsahu to jistě nebylo. Reklama na stránkách byla zobrazována na úvodní stránce nahoře a obsah byl také v souladu s podmínkami.

Po pročítání tohoto fora jsem se tady setkala s dost arogancemi od admina na ostatní uživatele dnes jsem se dočkala i arogance na mě...

Pokud nemá, jak píšeš, svůj den, týden... z mého pohledu bych poukázala na měsíc... tak pak ale svoje výlevy nemá dávat najevo. Jako admin a osoba zodpovědná za chod webzdarma, má mít nejen zájem o uživatele, ale také s nimi jednat slušně a ne je urážet...
já bych se neomezoval na určitou dobu, klidně bych použil i termín život :) kdybych chtěl kdeta...jinak bych řek tak...kvartál ? :)
-> to PIPboy - jo, život :-) to sedí :-)
> ...seš debil, tupec, najdi si to...

Sakra ty máš odvahu se takhle vyjadřovat - s vyplněným přihlašovacím jménem (pipboy.webz.cz)

Klobouk dolů...
jooo... dvojsmysly někdy vytváří nesmysly... :)))
Ovšem PIPboy nenapsal nic, co by nebyla pravda... :) přesně takové zkušenosti má většina uživatelů... je toho tady plno... napsáno tímto stylem... je to jednodušší, když není co kloudného napsat... :)
pokud se přihlásím ID: Kowodo.aktualne.cz
a heslo které jsem zvolil a které mi dokonce pro potvrzení přišlona mail
správně zadám, už by neměl být řádný problém ne?

tak proč se nemohu přihlásit?
Hmm už je to v pořádku, ale ta časová prodleva mne zaskočila.
Kowodo :))
> přesně takové zkušenosti má většina uživatelů

Webzdarma má cca 20 000 aktivních uživatelů
Myslím, že kdyby měla tyto zkušenosti "většina", vznikalo by každou sekundu zhruba 100 nových diskuzních témat na tomto fóru - a to se jaksi neděje...
... no, dobře, tak neděje...
právě proto je lepší pro admina spláchnout jeden svůj omyl ignorací, než aby reagoval na mé dotazy, proč zrušil moje stránky, přesto, že na nich nebyly z mé strany porušeny podmínky... (má tady 20 000 jiných uživatelů... tak co se zabývat jen jedním? ... je to tak?... )

... pokud porušeny byly, tak ať napíše, které... pokud nedokáže odpovědět, pak to vidím, tak jak to vidím... jako neoprávněné zrušení...
Mrkni na stránku http://conradpc.wz.cz/
Tomu říkám respekt! - napočítal jsem 25 bannerů webzdarma na jedné stránce (možná jsem nějaký přehlédl :-)
hfghf
ghfd
Pro DoubleThink
... nójo... to se pak nemůžu divit... já jí tam měla jen jednou... tak tím to asi bude... :D

v podmínkách však nebylo uvedeno, že je potřeba nahrávat reklamu nespočetněkrát, ale pokud je na hlavní stránce nahoře, tak jen jednou... :))

... no, budiž... naučím se číst podmínky mezi řádky... :DDD

...ať žije webzdarma... :)))
... už vím, admin asi odkazuje na podmínku č. 7. ...

7. Za případnou finanční či jinou újmu způsobenou ať už funkčností či nefunkčností služby nenese poskytovatel žádnou zodpovědnost.

... jooo - omyly poskytovatele = jiná újma...
A co čekáš?

Nějakou chybou se něco posere a tvoje data jsou v tahu - to se stane.

Na placeném hostingu by ti možná dali nějakou kompenzaci, ale tady? - možná tak reklamní propisku :]