Problém s PHP

Dále mám problém s PHP fórem. Toto fórum jsem stáhnul z oficiální stránky http://invisionboard.com. Je to plnoplatné fórum a mělo by tudíž fungovat. Ovšem po nahrání souboru mi to píše Parse Error.... v čem bude problém?
Parse error -- co konkretne? (tohle bejvaj chybejici stredniky, blbe uzvreny zavorky,.. a buh jeste co.
vzhledem k tomu, ze to je stazenej program, tak bych si spis tipnul trable s reklamou
cesky: do php souboru se ti automaticky vlozila reklama (nebo mas nastaveny zobrazovani reklamy ve vsech souborech)
Mno píše mi to expecting ",' or ",' on line 756....ale tam žádné středníky ani nejsou... jen závorka... a mělo by to jet protože to fórum jsem viděl v akci... a ta stránka na které se to zobrazuje se podle instalační příručky má spustit jako první. Je to taková instalační stránka na které se to vše nakonfiguruje... ale nejede a nevim proč :/
jak rikam, je to reklamou
ahá to by mohlo být ono... děkuji zkusím si nastavit reklamu jen na první stránku moc díky
jkt: Nejspis to tak bude...
ikkie: kod reklamy dej na konec az za tohle: ?> nebo ji uplne vypni (administrace)
jo, predelej to nastaveni a potom to znova nahraj
Mno a tu reklamu můžu nastavit na jednu stránku dolů (index.php)? a už nebude na dalších stránkách?
bude
Tak jak mám provést aby se reklama zobrazila jen na jedné stránce!
zmenit na jednu stranku a znova vsechno nahrat (resp. vsecko, v cem je reklama ted)
No ano, ale jak to nastavím. Tam je jen jestli chci dát reklamu nahoru nebo dolů a název stránky.
už to jede
co treba v administraci ;-) ?