!!!!!-- NECO o ADMINOVY --!!!!!

Takze jeden jeho kamarad Lukasik chtel aby mu rekl heslo na muj web potr.wz.cz a ADMIN MU HO REKL!!!!
Samozrejme lukasik mi zmenil heslo a protoze mam stejne heslo i na mail tak sem prisel i o mail.
Nevim co se strankou lukasik udela ale myslim ze by se hesla nemeli rikat!!!!!!!!!!
JE TO PRAVDA! Klidne se zeptejte admina!!!!!!!!!
<HTML>admin hesla nezna, nechce je znat a ani je nebude znat
hesla jsou hashovana pomoci md5 takze to neni tak jednoduche zjistit, i kdyby chtel (pokud mluvime o tech existujicich - nove nastavovana by mohl odchytit, ale nema k tomu sebemensi duvod)</HTML>
TAk proc my lukasik rekl ze jste mu to heslo rekl a jak by ho jinak zjistil??
Je to šikulka...
Pochybuju , ze by mira a lukasik necio takovyho udelali,.. A pochybuju ze by lukasik neco takovyho prohlasil, mozna trochu smyslena povidka, ale jinak zabavna :))) smal sem se az sem se za bricho popadal.Uz jen kdyz jsem klikl na odkaz na tvych strankach , a napsalo mi to pozadovany dokument neni dostupny , asi u 3 to funguje jinak nic :-)) jsi makac :)):))
...............a lingvista..................

s tvou češtinou bych nepsal sám ani daňové přiznání
Kdyz jsem se o tom s lukasikem bavil ze se to uklada jako md5 rekmi
" To je blbost ze se to uklada jako md5,mira to akorat tvrdi!!!"
a ze tam ty veci nefungujou za to muze lukasik protoze neco SMAZAL!!!!
samozrejme by nebyl problem hesla odchytit, ale fsichni, co toto budete cist si nejprve preberte muj prispevek:

Proc by Mira daval nekomu heslo? Gdyz by stranky cokoliv porusovaly, muze je sam upravovat bez hesla a nemusi ho davat Lukasikovi, navic verim adminovi, ze hesla sou hashovana pomoci MD5, protoze gdyz by se negdo dostal do systemu, nemohl by ziskat hesla uzivatelu a nasledne jich vyuzit napr. u emailu... pokud si heslo zjistil Lukasik sam, je to tvoje chyba, mel si ho asi moc jednoduchy... Ale na jeho miste bych se tim rozhodne nechlubil...

Muj zaver je, ze si z nas vsech delas prdel...
cely je to nejaky divny...bud si z nas delas prdel (jak jiz bylo receno) a nebo tady nekdo ma Password Crackera... :)

Jen tak mimochodem by me zajimalo: sem slysel, ze s dobrym Password Cracrem se da heslo zjistit od "jakyhokoli serveru od cehokoli" behem nekolika hodin??? Je to pravda?
Hmm, mozna pri nezabezpecenym serveru, pokud spojeni mezi serverem a masinkou gde bezi passwordcracker je aspon 100Mb/s :-) Samozrejme pokud si stahnes zahashovany tvary, tag to je neco jinyho... Ale to se ti asi nepovede...
Chodim s lukasikem do tridy a asi 10 lidi mi potvrdi ze rikal to co jsem napsal a ze je miruv nejlepsi kamos!!!
Tag na to se ho zeptam.... To je cely naky divny...
Teda jak to tady tak čtu - tak se docela bavím:)))).
bullshit
:-))
chodim do tridy i s Lukasikem(Lukas Slavik-tel:723472772) i s
Lepsakem(Adam Hrebacka-tel:728747254) a potvrzuji t, co rikal Lepsak!!!!!!!!!! Lukasik mu jeho stranku vzal za pomoci admina.
Jsou to previti oba dva!!!!!! Lukasik se ve skole vytahoval, ze by mohl nahekovat kazdou stranku a ze s administratorem "kamaradi!.
Jejich kamaradstvi je bohuzel takove, ze admin da Lukasikovi heslo na kohokoli!!!!!!!!!!!!!!!
VARUJI VSECHNY!!!!!!!!!! ADMINISTRATOR TOHOTO WEBU A LUKASIK NEHRAJOU POCTIVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zeptejte se mne na podrobnosti na e-mail ZMISTER(zavinac)SEZNAM.CZ
nebo ZMISTER(zavinac)CENTRUM.CZ(SPIS)
Adame nevim zda ti to stoji za to delat si jeste jeden web, ci nekoho premlouvat aby to sem napsal... admin jasne napsal ze jsou hesla kodovana tak nevim co tu saskujes a vymejslis....
A to ze si sem dal me cislo si jeste vyridime
Vono to je totiž tak,že admin hesla znal,zná a bude znát ! A Lukasik je BUDE ZNÁT TAKY,POKUD MU JE ADMIN DÁ. A admin to UDĚLAL !!!!!!!! A pokud to udělá ještě víckrát,pokaždý,když mu LUKASIK ŘEKNE,tak ŽÁDNÝ WEBY NEJSOU V BEZPEČÍ !!!!!!! Admin si asi neuvědomuje,že by toto mohlo být PROTIZÁKONNÉ !!!!!!! Bejt Lukasikem,tak to dám všechno do původního stavu,bejt adminem,tak se asi omluvim a už to NIKDY neudělám a bejt Lepsem,tak to klidně dám K SOUDU !!! Toto je pravda a to co přede mnou psal jiri-to je taky pravda(Lukasik nám to ve třídě všem řikal)!!!!!!!!!!!!! OPĚT VAROVÁNÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LUKASIK ANI ADMIN NEHRAJÍ FÉROVĚ A JEŠTĚ SE VYKECÁVAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jen jedna otazka kolik vam adamik dal abyste to sem napsali?;-).
A ja vas stejne nechapu... on admin napise ze jsou sifrovane a vy stejne ze mi je dal... no ja se z vas asi poseru;-)))))))))))).
Muzu z overenych zdroju potvrdit, ze hesla sou hashovana MD5.... O svoje data se nemusite bat, podle me Lukasik proste vyuzil vhodny situace, gdyz negdo lepsovi hacknul stranky a proste to vzal na sebe, ale muzu potvrdit, ze Mira mu zadny heslo dat nemoch ani nedal, tagze tu krive neobvinujte Miru!!!!!
Jsem spolužák Lukasika a sám se mi dneska přiznal že Admin mu dal to heslo.Teď prodává Hřebačkovu stránku za 2000. Chodí na ní asi 150 lidí denně.
kdyz jsem sem dal muj prispevek a potkal jsem ve skole Lukašika, posmival se mi, ze na mne pouzil SMS BOMBER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cely den mi takto chodi sms-ky a pochybuju, ze to Lukasik zrusi
(I KDYZ RIKAL, ZE MA DNES DOBROU NALADU, PROTOZE BYL ZMLACEN MUJ KAMARAD)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lukasik se dokonce nabízí, že vám obstará heslo jakékoli stránky, když mu dáte 100Kč.