!!!!!-- NECO o ADMINOVY --!!!!!

Jo a aby bylo jasno - jeste dodatek:
2Root:Věřit nemusíš, ale je to pravda (lukasikovi bych rozhodně nevěřil!!!)
2Lukasik : -To mi teda řekni, jaký podmínky porušuje smsbrána.euweb.cz a bulanci.aktualne.cz !!!!!!!
-SMSku, která přišla lepsovi, jsem čet, a můj názor je,že Lukasik se-jak už je v jeho povaze- vykecááváá a Admin, i kdyby to jinak byl fajnovej člověk, tak tohle prostě neměl udělat.
-Jinak, když sem viděl asi před měsícem, jak Leps zadává heslo, tak to byla taková změť čísel -asi 17místná- , že pochybuju, že by lukasik to heslo trefil pohledem přes rameno !!!!!!!!
-Jo Lukasiku, jestli si myslíš, že KGB je mrďák, tak seš pěknej debil a odpovídá tvé inteligenci !!!!!!!!!!!!!
-Jo a stránky BORG.WZ.CZ bez pomoci Admina NEHEKNEŠ !!!!!!!
2X: Já osobně Lukasika nemám rád ne proto, že by byl špek, ale protože to je LHÁŘSKÁ SVINĚ !!!!!
2???: Správnej názor, ale: Jak může Leps zmlátit Lukasika,když je větší širší a silnější???
A není snad tohle předávání informací 3.straně?
Toť vše
2KGB: Ja o tom vim svi, a to o hodne vic, nez ty :-)
KGB:

No, já nevim, podle mě tu lže Leps a soudim to podle těch keců, že mu admin dává hesla, ačkoli to není teoreticky možné.
2 The Root: Ja bzch si na tvem miste nebyl tak jisty...

2 X:Leps nelze. Uz proto, ze mi hroyi to same co se stalo jemu, az na to, ze lukasik ma spatnou adresu...
2 The Root: Ja bzch si na tvem miste nebyl tak jisty...

2 X:Leps nelze. Uz proto, ze mi hroyi to same co se stalo jemu, az na to, ze lukasik ma spatnou adresu...
Hee, mas spatnou klavesnici :-))) Jinak vim, jak je to doopravdy, vim vic nez ty a to o hodne :-)))
tak abyj ste se nahadaly tak tvrdim ze mi admin dal heslo k tomuto ucu
pod kterym jsem prihlasen








;-)
je to kec co jsem napsal vise

stranky patrili memu byvalemu spoluzakovi ktereho znam a pri jednom jalovim rozhovoru si nedal pozor na jazyk a prokec se ze pouziva vsude stejna hesa a taky se mi podarilo zjistit jeho heslo k emailu kdyz ho zadaval napocitaci ve skole (divim se ze si ho po roce jeste nezmnenil)
tak jsem zkusil jestli to heslo plati i na jeho ucty na wz a ono to vyslo
a ted mu muzu tvrdit ze mi heslo dal admin protoze je muj kamarad

==>z toho plyne jedo ponauceni kdyz jenekdo blbej a ma moc jedoduchy hesla tak .....

mne taky nejakej sikulka uhodl heslo a od te doby pouzivam co nejdelsi hesla a furt je mnenim
Ta stránka za ten hack určitě stála^_^.
---- Ta stránka neni moc dobrá.
ja tu hnusnou sajtu chci vymazat a mozna mu tam dam neco lepsiho jenze bohuze leste nevim co
:)
No, lukasiku, the root a další - Já bych se vás chtěl zeptat, proč jste mi nikdo neodpověděl na příspěvek ze dne 5.3.2003 (nikdo mi ani neřek, jaký podmínky porušují servery bulanci.aktualne.cz a smsbrana.euweb.cz !!! ) ?!?!?!?!?!?!?!? Odpověď : Protože víte, že to co píšu je pravda a vy se pravdy bojíte, protože lžete !!!!!!!!!!!!!
Mno tag to bych se hochu bejt tebou naucil cist, ja ti odpovidal ;) A uz me neser, nebo si zjistim tvoji IP a dojdu ti osobne nakopat prdel :)
Cist umim. Jinak jestli si chceš začínat, můzeš...
Ale škoda času pro tebe :-)
Jestli během bližší doby zmizí některá stránka, víte všichni kdo to byl...
Jen tak pro zajímavost..

Kámoš napsal jednomu neznámýmu člověkovi jménem "Master" že existuje stránka rpm.wz.cz druhý den tam bylo krásně napsáno Hacked by Master.
Přes moje heslo se nedostal, protože na rpmko jsem ho měl 25 místný a sám jsem ho neznal.
Mám podezření že to byl někdo od WZtka..

nevim nevim nezdá se mi to..
2Smajlix:
Je to možný, tady na WZ se děje dost divnejch věcí. Tak když se skamarádí lukasik s adminem a Root je kreje...
Takze ted budeme ja, master, root, mira... a nefim kdo jeste moct za vsechny hacky na WZ:-D)). My se mame:))))))))))))))).
Hele víte co já nato seru, třeba den jen o to, že si určitý lidi vymejšlí a jiní zase umí dobře hackovat, protože nabourat takovej server :| to se mi fakt nezdá.. :-(
Lukasik:

Za vše může Fantomas...a já ;)

Smajlix:

Ehe :)
Ja uz to mammmmmmmmmmmmmmmmmmm:))))
Udelame hacker´s WZ team... a budou na nas fsechny hacky na WZ... tak kdo jde do meho hacker´s teamu?:)))))))).
2Root:
Tys mi nic nepsal, vidíš snad v tomto foru odpověď ???
Mimochodem!!!!! -> DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!!! :
Lukasik může jít na stránku Harry-potter.euweb.cz/cp.php , pravdepodobne je to administrace WZ , a když tam zadá adresu jakýkoliv stránky na WZ, tak se mu tam ukážou veškerý údaje o stránce a může je libovolně měnit , aniž by o tom někdo věděl !!!!!!!!!!!!! Přístup tam má jen Admin,Lukasik a The Root!!!!!Navzájem se krejou!!!!! JE TO PĚKNÁ SVIŇÁRNA !!!!!!! TAKŽE UŽ VÍME , JAK TO JE !!!!!!! NEVYMLOUVEJTE SE!!!!! UŽ SME NA VÁS PŘIŠLI !!! A toto je VŠE PRAVDA !!!!!!