!!!!!-- NECO o ADMINOVY --!!!!!

No, když si je namaluješ v obrázkovém editoru.
Ne-e, fakt je tam psat muzu, mam tam i ceskou klavesnici :-)
Šikulka...
:-)
Vy CURINI vy jste uplne blby nebo co!!!!!
Kurva co sem napsal je PRAVDA!!!
K tomu my na muj web potr.wz.cz jeste nacpal redirect na jeho web harrypotter.euweb.cz
Neni! Ano, je mozny, ze ma heslo na tvuj web a ze ti ho zmenil, ale stejne neni pravda fsechno, cos napsal :-)
Stejně si nic jiného nezaslouží...
<HTML>Vcera mi prisel tento e-mail. Pripada mi to dost hloupe, tak se na to vybodnete a jdete delat neco rozumneho. Dekuji.

To: mira@webzdarma.cz
Subject: Přiznání!!!
From: Lukasik <lukasik@centrum.cz>
X-sender: info@smsbrana.euweb.cz
X-disclaimer: Sent using freehosting service (www.webzdarma.cz); contact
postmaster@webzdarma.cz in case of problems.

Ok,
Míro posli Lepsovi ty jeho hesla na potr.wz.cz na errore@seznam.cz, je to jeho nový mail.
Nechci z toho mít průser!</HTML>
Jezis to je vul, mno tohle sem necekal.... A navic koukam, ze ma pjekny stranky :-)))))
A vyte proc jsem poslal ten mail protoze chci ziskat zpet svuj WEB!!!
A zkousim vsechno mozne ale nejde nic!!!!!!!!
Jo to je pjekny, ale ja vim jak to je a vim, ze touhle cestou zpatky heslo neziskas, teda zadnou, jedine pokud Lukasikovi poradne zaplatis....
2Lukasik: Si mu moch zmenit heslo.... Jo a chci potom provizi :-)))))
Root: Ja mu tam vse nechal, pouze jsem zmenil indexa:).
:-)
TY CURINE LUKASIKSKEJ TY JSI MI HACKNUL "smsbrana.euweb.cz" TY PAJZLE!!!!
TY SES UPLNEJ MENTALLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LOL a tyhle stranky jsem se vyjmecne ani nedotkl...:o))). BTW: Ta domena se mi nelibi, jestli na me chystas nejaky SMS bombing, tak pocitej s tim ze mam mnohem lepsi prostredky nez ty...!
No, tak si to tu procitam, a nestacim se divit co se dneska muze stat...

Leps : Vubec te neznam, ani nikoho z vas, ale ja te nechapu... kdyby mi nekdo hacknul stranku, tak se neotravuju s nejakymi emaily, ale du tomu kretenovi preci rozbit hubu ! (A v druhe rade bude take dobre asi zmenit webhosting, ale to az potom)

A SMS Bombing.... proste si nech zablokovat prichozi SMS z internetu, a je to, ne ? Lukasik si je pak necha sice zablokovat taky, ale jestli to stihnes pred nim, tak to ma preci ucel....

A existuje rada veci, kterymi by se dalo "bojovat", proti Lukasikovi.... ale jak uz jsem psal, neznam vas, takze se nebudu plest do vasich sporu zadnou cestou.

No necham to na vas, me se to nastasti netyka, uz kvuli tomu ze stranku mam, ale na placenem hostingu, kde kdyby tohle provedli, tak to je na trestni oznameni za predavani informaci treti strane.
AD SMS bombing on tobe se to rekne... ale dost lidi mi pise z netu, stejne tak lepsovi, takze obou dva by jsme to asi zakazaly az v pripade nejvyssi nouze
Nejlepsi reseni je koupit si T-mobile, tam se zadnej SMS-bombing nekona :-))))))))))))))
Tak jsem to přečet a musel jsem se bavit. Lituji admina, že se tu musí otravovat s nějakýma puberťákama (teď nemyslím tebe Lukasiku).

4Admin: zrušil bych stránky bulanci.aktualne.cz a smsbrana.euweb.cz neboť porušují podmínky.

4Lukasik: Lituji Tě, jestli máš takový spolužáky. Btw: ty žiješ, nějak jsem Tě nepotkal v jinejch threadech. Jo chtěl jsem se zeptet. To číslo co uved Adam Hrebacka je jeho? Že bych mu ukázal co to je takovej smsbombing, aby si to užil. :-)

4Other: Bylo to veselé, ale otravovat admina byste nemuseli. Zajímalo by mě, co tím sledujete, ale vtip to ztratilo už hned na začátku. Pokud vás baví takhle kecat, jděte si na Xko apod. a nezamořujte tohle fórum. Pro malý děti jsou určený stránky typu Alik.cz a ne webhosting. Máte štěstí, že míra je trpělivej člověk. Já bych tu trpělivost neměl.
2Andrew: Na me si zapomnel? :-(
Ja sem na lukasika zadnej bombing nedal!!!!!
:-)
odkazuji se na toto:
No a? Mam mnohem a mnohem vyssi navstevnost nez ty a hlavne od nekoho nekopiruju!! Coz vy nejste schopny.... Jo a az me naseres tak reknu adminovy a ten mi heslo rozkoduje, da a ja ti to hacknu... si me odhalil...:o))).
jiste to najdete i na teto strance.co k tomu dodat?????????????????????
Lukasik je vinen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ano, verim, ze Lukasik tam opravdu dal to presmerovani, ale Mira s tim NEMA NIC SPOLECNYHO!!!!!!!!