smazaný účet ... ?

Dobrý den,
včera se mi objevilo, že účet byl smazán nebo blokován...

Když se chci přihlásit, zahlásí mi to smazaný nebo blokovaný účet.
Na stránkách neporušuji žádná pravidla webuzdarma.
Proč by měl být účet blokován?...

Podle příspěvků ostatních uživatelů vidím, že to není jediný účet, který byl odstraněn. Pokud by se jednalo o výpadek, potom je dle podmínek wz vždy povinností informovat uživatele předem, že bude zásah v systému. Pokud se jedná o blokaci, potom mě zajímá, proč byl účet smazán, když na stránkách nebyla porušena žádná pravidla.
Děkuji za odpověď...
No nemam sice osobne ucet na WebZdarma, ale jak jsem tak nad tim zvazoval a procital i forum, tak se mi zda, ze neco tu neni uplne v poradku. Tolik stiznosti na to, ze byl uzivatelum smazan ucet? A duvod? Udajne Warez, Skladiste souboru a ja nevim jake vymluvy....
Podival jsem se do podminek a tam je psano, co je zakazano.....ale neni tam uvedeno, co nasleduje, pokud zakaz porusim.
Take je tam napsano, jake povinnosti ma poskytovatel. A ten se zavazuje k tomu, ze bude dbat vsemi prostredky na to, aby sluzba byla vzdy dostupna. A pokud ma dojit k vypadku (a ruseni stranek je jiste vypadkem), ze bude uzivatele informovat. A jak tak ctu, tak se tak asi nestalo.
Takze plati zde heslo, vsichni jsme si rovni, jen nekteri jsou si rovnejsi?
Nebo jak to vlastne je? Musi uzivatel dodrzovat psana pravidla a poskytovatel je muze porusovat dle sve libosti?
Zajimal by me nazor nekoho ze spolecnosti, ktera tuto sluzbu nabizi. Ale nepocitam s tim, ze bych se ji dockal.

Uzivatelum nezavidim, ze prisly o svou praci. A poskytovalteli preji, aby se probudil a uvedomil si, ze sluzba Web Zdarma je vlastne sluzbou placenou (uzivatele za ni plati tim, ze maji na svych strankach reklamu). A to je preci zdroj prijmu, ne?

Co bude spolecnost delat, kdyz uzivatele odejdou jinam? Ze by ji to nevadilo?

Dekuji a tesim se na reakce........Vas Barad-Dur (Hora Osudu).

Arabske prislovi:
Polovinou dobreho obchodu, je dobre slovo.