Bloknuty web?

Vážení,
můžete mi říci, za co se dá blokonout web?
No zkusím to sám ... : nezobrazování reklamy, obsah odporující zákonům (hanobení rasy, navádění k trestnému činu), nevhodný obsah (především erotika), úložiště souborů, rozesílání spamu a provádění zátěžových testů. A když toto vše neporušuji? Nebo alespoň nevědomky?
A co pokud mám na webu na něco crack? Ano je tu možnost dát odkaz na stránku kde ten crack najdete, ale vzhledem k tomu, že by ten odkaz vedl na rusky psané stránky a já si nemyslím, že většina z vás umí rusky.
No vida a dnes (t.j. 31. 7. 2003) v 17:07 mi na stránky vstoupil někdo z domény gw.cekit.cz a poté již nikdo další. Jaké to muselo být překvapení, když někdo místo toho, aby našel software, který mu ulehčí život, našel jenom stránku s oznámením, že web neexistuje. Proto žádám vysvětlení proč stránky http://www.ny159.wz.cz jsou zablokovány. Pokud kdokoliv z vás chce vědět co jsem na svém webu nabízel, nechť se koukne na seznam.cz, atlas.cz, najdi.to, centrum.cz nebo toplist.cz a napíše NY159. Nehodil by se i vám software, který jsem nabízel ke stažení na svém webu?

Pokud se s administrátory webzdarma.cz nedohodnu na jiném řešení, budu nucen přemístit své stránky a přestat hájit dobré jméno služeb webzdarma.cz.
Proto se alespoň touto cestou omlouvám všem uživatelům, kteří by rádi navštivili mé stránky, ale vzhledem k tomu, že minimálně do pondělí nebudu mít přístup k rychlejšímu internetu než je ten přes modem, nebudou mé stránky v provozu. Tï kteří budou software mnou nabízený nutně potřebovat přeji mnoho štěstí při hledání na internetových stránkách celého světa, neboť to hledání není nijak jednoduché.

Doufám, že situce se vyřeší ke vší spokojenosti a já i nadále budu moci nabízet zdarma software, který se hodí pro všední použití.

Mějte se lépe než já.
Váš
Rop
warez se hodi, ale je nelegalni a tady zakazany
nechapu co z toho delate aferu, mel jste si precist podminky pri registraci
to je vse, vic se k tomu vyjadrovat nebudu
Okay ... tak ja si ji zaregistruju znovu a tech par uzitecnych programku dam jinam ... a na webzdarma bude jenom to co je tzv legalni ... nebo mi web obnovte vy ... protoze registrace bude mozna kdovi kdy ... jenom bych nerad musel prechazet jinam ... tady se mi sluzby libi ...
Predem diky
Rop