Zablokovaný účet?

Mám u vás stránku pc-ucesy.kvalitne.cz a místo otevření stránky se objeví nápis:Zablokovaný účet s odůvodněním,že zde nejsou přístupy déle jak 2 měsíce.Ale měla jsem na nich počítadloa to ukazuje,že je tato stránka otvírána a navštěvována.Nevíte proč to tak tedy je? Díky Martina
Na webzdarma se pocet pristupu urcuje poctem zobrazeni reklamy, takze jsi mela nejspise spatne nastavene jeji zobrazovani. Ted se co nejdrive prihlas na svuj ucet a pres webove rozhrabi / FTP vymaz soubor .htaccess.
Potom si spravne nastav reklamu. Pokud to nepomuze, muzes mi poslat mail, pokusim se poradit.
Myslím,že se mi to povedlo.Moc děkuju za pomoc.Mně tu stránku upravoval kamarád a já si neuvědomila,že zřejmě Vaši reklamu nějakým způsobem odstranil.Moc se za to omlouvám a ještě jednou díky.Martina
Podival jsem se na ty stranky, ale stale se tam jeste neozbrazuje reklama WZ. Doporucuju nastudovat:
http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html
Vlada
Může mi někdo říct proč se mi nazapočítávají přístupy... tím myslím v katalogu stránek jinak počítadlo cnw funguje... a reklamu tam samozřejmě mám, tak na co tam potom je?

na ....

HELP!