byla zrusena moje registrace a stranky?


Po pokusu o prihlaseni se mi zobrazi, ze uzivatelske jmeno neexistuje. Pri pokusu otevreni mych stranek se dozvim, ze stranky byly bud prejmenovany nebo zruseny. To nechapu! Co se stalo s mymi strankami a s mou registraci?! Muzete mi nekdo tady podat nejake vysvetleni, kdyz technicka podpora na me kasle?!
Jeste chci predeslat, ze stranky nebyly absolutne nijak zavadne, jak by mohlo nekoho napadnout...byly to stranky o mych pratelich ...
Napis svoji adresu (links). Mrknem se :o)

no, tady je...

http://lorinka.webzdarma.cz/HOKR
Tak jsem se dival a byla zrusena asi si tam nedala hlavni stranecku ktera se vzdy musi jmenovat index a tim padem se to bere jak ze si se zaregistrovala ale nic si tam jako neposlala a tim padem se to zrusi.
no, tak to jste mi teda udelali "velkou radost"...:((( A tolik prace mi to dalo, asi to uz nikdy dohromady nedam...hmmm...a hlavne, ja vubec nevim, co jsem mela udelat a neudelala, teprve jsem se s tim seznamovala...to co mi pises o tom indexu, tak tomu vubec nerozumim..
Kde jsem si to mela zjistit? Ale nejvic me mrzi, ze stranku zrusite...bez jakyhokoliv upozorneni...
To me teda mrzi ze vseho nejvic...na vas....
Zkus jeste poslat mail na mira@webzdarma.cz jinak si zde napred nastuduj sekci "Podpora". Jinak uvodni stranka vsech webu se musi jmenovat index.html (mala pismena) a musi byt ulozena v korenovem adresari (ne v zadne podslozce). Doufam, ze jsi mela alespon zalohu svych stranek :-O
no, dekuju za projevenwj zajem, stranku jsem zalohovanou, samozrejme, nemela...
jsem z toho fakt nestastna...a navic, i kdyz si prostuduju sekci podpora jak chci, stejne vubec nechapu, kam a jak atd...mam umistit nakej soubor zvanej index.html, kterej ani nevim, kde vemu nebo jestli ho mam vytvorit sama nebo ja fakt nevim...
Ja jsem fakt uplnej zacatecnik, kterej se snazil naucit jazyk html, cesty atd a dokonce posilat i soubory na stranku pres ftp clienta jsem zvladla....a mela jsem hroznou radost, ze se mi to darilo, a zobrazovalo...a....
nojo, a nic, no...:(((
Asi jsem se do toho nemela vubec poustet, kdyz jsem tak blba, a nechapu proncip souboru index.html, zejo...
Optimismus :-)). Opravdu napis na technickou podporu, vysvetli tam svuj problem, admin snad pomuze. Jinak, v cem pise ty stranky? Kazdopadne svou titulni stranku v tom programu uloz jako (Save as) prave index.html. Pak to pres FTP hod na server. Pri ukladani vzdy pouzivej mala pismena (i u obrazku) a naopak nikdy nepouzivej znaky s diakritikou. Klidne mi muzes poslat mail, nebo pouzij moje icq 224452803, rad pomuzu.

Dekuju moc za tvuj cas, kterej jsi mi venoval, jestli ti to nebude vadit, a ja najdu zase silu se do neceho znova pustit, ozvu se ti, jo? ICQ jsem nedavno smazala, ale mozna si ho teda nainstaluju znova..:-)
Co se tyka technicky podpory, uz se stalo, nejdriv mi neodpovedeli vubec, potom, co jsi mi poslal kontakt na mira jsem dostala nasledujici odpoved...
> ahoj, ano, bylo to zruseno v Mon Jul 21 17:28:31 2003
> presny duvod neznam, ale asi bys na to prisla pri cteni podminek
> (http://wz.cz/podminky.html)
Takze jsem tam, kde jsem byla a uz po nicem patrat radsi nebudu...:)))
Jeste jednou diky moc za ochotu..:)