Větší prostor?

Jak to řešíte když Vám dojde místo na webu? Virtuální si na stejným serveru udělat nemůžu a neznám jinej, který by měl aspoň 50MB. Teda znám "kgb", ale tam jsou tupouni. Registrace proběhla v poho, ale když se přihlásím, tak tam nemůžu vytvořit ani adresář. Na maily nikdo nereaguje a vůbec je to tam mrtvý. Dík za případnou radu.
No to by ty tvoje stránky musely bejt vopravdu hodne pekny, aby ti mira pridal par kB, jinak jestli chces vic prostoru, tak jedine placenej hosting..

Jo jinak je fakt ze kgb fakt nejak nejde, me taky nesel vytvorit ani adresar, ani zkopcit jedinej soubor;-(
nojo, my o kgb.cz & fbi.cz vime svoje ;-))
Kde najdu informaci o tom, kolik místa mi už soubory zabírají, resp. kolik mi ho zbývá?
Pri prihlaseni na FTP...
Jsem starej šetřílek, tak nechci platit ;-) ale už jsem to vyřešil. Díky
Co se týká přehledu o tom kolik zbývá místa na webu.....mám to tady na webzdarma.cz a používám osvědčenýho Win Commandera 4.50, ale velikost mi to, bohužel neukazuje. Jediná možnost je prostě si sečíst objemy vložených souborů :-(
aha. a vidis vpravo nahore takovy okynko, do kteryho ti pise, co prave ftp dela? tak si do nej 2* klikni, otevre se ti lister a najdi v nem posledni vyskyt slova 'quotas'. opravdu ti nreika, kolik mas zabranyho mista?
Máš pravdu, draku. Je to tam černý na bílým. Člověk se pořád něčemu učí ;-)
nojo, nekdy pomuze i kouknout do helpu ;-)
S vama je to tezky, na co 50 MB? Do toho bud cpat databazi fotek ve vysoky kvalite, coz v pripade nekomercnich stranek de omezit a nebo tam mate waaaareeeezzz a to je tu zaaaakaaazaaanyyyy :o) Naky free programky, o to nikdo nestoji, myslim, ze to si umi stahnout kazdej... :o) 50 MB vam >>BUDE MUSET<< stacit ;)
50MB je dost, ale chtělo by to víc MySQL. Aspoň 5MB

Co na to říkáte?
A slo by napriklad v ramci korektnosti, vymenit 5MB z ftp za 5 MB z SQL ?
(ftp 50MB sql 2MB => ftp 45MB sql 7MB)
Taky dobrej nápad, ale myslim si, že o těch 5MB (ftp) adminovi ani moc nejde. (Tady se to počítá na GB :-))
Jinak ... jestli to už nevíte tak kgb jede v pohodě narozdíl od wz ;]
KGB mě mentálně, teda momentálně nezajímá, ale zjistil jsem v http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=5&i=1078&t=1078 , že můžu mít i 5MB databáze, což je ohromný

velký dík Míro