FTP - časový limot vypršel ...

... tak to mi napise kdyz se snazim prihlasit na ftp a pritom nastaveni mam dobre. poradte prosim Vas
pises heslo moc pomalu
ale ja se prijojuji pres total commander
mas heslo vyplneny v kofiguraci, nebo ho zadavas pri kazdym pripojovani?

jinak by to taky mohlo bejt pomalou linkou (ale jak tak koukam, mistral sice neni z nejrychlejsich, ale taky to neni dial-up)
Dik, za rady, ale z niceho nic to zase funguje a to jsem nic nedelal.
připojuju se také přes WinCom a podobné hlášení se mi zobrazuje, pokud je FTP nepřistupné (problémy na Webzdarma)
mat-lb má pravdu. Měl jsem až do teď ten samý problém. Na wz měli problém (viz pokec na fóru). Už je to ale vpoho.
OPRAVA: Ne na pokecu, ale tady na podpoře. A já bych se ještě před chvílí klidně vsadil, že to bylo na pokecu... :)
Je to spis tim ze to tak bylo schvalne.. ten limit byl nastavenej docasne na tak kratkou dobu (mozna na 0) aby se nikdo nepripojil...
nebylo by jednodussi stopnout ftpd?
Nema smysl resit tyhle "vady" kdyz byl server evidentne nefunkcni.. mozna ze vubec nejel ale na to sem se nedival
nojo, ale prijde mi jednodussi shodit celyho demona (-> uvolni se zdroje), nez mu menit konfiguraci...
ale dobre, je to tu ot
To bylo... ale port musel bejt otevrenej, jinak by to kecalo ze nejde navazat spojeni, ale neodpovedelo to ani 220, takze byl ten daemon asi nejak pozastavenej, nebo co.. ale to zalezi ciste na adminovi
> aby se nikdo nepripojil...
samozrejme, ze kdyz ti prijde takovejhle error, tak ten demon musi bezet, ja jsem reagoval na 'aby se nikdo nepripojil'

- nicmene je to celkem jedno, ne?