Potřeboval bych pomoct....

Mám problém že když si chci nainstalovat forum PhpBB2 a celé ho tam přehraju, dám adresu na instalaci a vyskoci mi tahle chybka :
Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/euweb.cz/e/executors/phpBB2/includes/functions.php on line 718
nevýte prosím někdo co s tím ?
Předem díky
Asi ti v souboru functions.php chybi strednik za prikazem. Asi to bude nekde okolo radky 718.
No to se mi moc nezdá protože sem to přímo stáhl ze servru phpbb a rozbalila hned uploudnul sem takže se mi nezdá že by tam měla bejt chyba ... nemůže to bejt něco jinýho ?
nejspis ta mrska reklama
v situacich, kdy je tag body v php kodu se to muze chovat ponekud nevyzpytatelne
Mno a co s tim mam udelat ? :)
nastavit vkladani reklamy v administraci do konkretniho souboru
ono to totiz neni tak jednoduche vkladat kod do ruznych souboru, ten muj skript pouze vyhleda ten uvedeny kod nebo tag body ... a v php kodu to muze napachat docela neplechu, ja to vim, ale reseni neni tak moc jednoduche
jj dik uz mi to funguje .. ale jeste jeden problem ..
teprve se učim takže nevým co sem doplnit je to phpBB2 forum ... nevyte nekdo co by tam melo tak prijit ?:) .. díky
Database Server Hostname / DSN:
Název vaší databáze:
Uživatelské jméno databáze:
Heslo databáze:
No to mas vsechno v administraci:
databaze je mysql.webzdarma.cz a název a uživatelský jméno s heslem v administraci pod nastavení mysql.
Jo dik uz sem na to vcera nak prisel a snad uz funguje jak ma :)
Mno .. tak chvili to fungovalo normalne ale kdyz se registroval asi 6-7uzivatel tak to vyhodilo tuto cxhybku :(

Failed sending email :: PHP ::
Line : 246
File : /3w/euweb.cz/e/executors/phpBB2/includes/emailer.php
nevýte si s tím někdo rady pls ?
Ze by limit odeslanych emailu za hod. vyprsel?
kolik je limit ? se mi nezda .. rikam registrovalo se tak max 10 lidi...
ten limit je 10 emailu za hod takze by to souhlasilo:-(((
aaaaaaaaahaaa tak diky ...