Problemy s mailovou schránkou?

po kliknutí na odkaz mail (http://www.webzdarma.cz/mail)
to pise:

Nepovolený přístup!
Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři.
no...mě to blbne taky.

účet byl založen dnes, z počátku tam ani nešla poslat pošta, teď už se mi nevrací, ale jestli do schránky dorazila, to netuším, bo se tam nedostanu .. viz Gimli2
:o((

help, plíz
Tedy ja nevim ale me to de...
Tak u jineho uctu mi to funguje. Je to divny. konkretne to nefacha u sklad.euweb.cz
Hm... jsou veci mezi nebem a zemi... ted 18.7.2003 v 9:15 SELČ to uz zase funguje jak ma
No já mám problémy s celým WZ.CZ.
Konkrétně:
>přihlásím se na hlavní obrazovce
>hodí mi to "Prosím přihlašte se" (dalši stránku)
>přihlásím se OK
>pak dám Mail (nebo cokoliv jinýho) a vono mě to odhlásí a hodí na hlavní stránu
>a když to dám otevřít v novým okně tak to sice naběhne ale stejně si nic nepřečtu, protože jak kliknu na nějakej mail tak mě to zase vyhodí (i kydž to dám do novýho okna)

HEEEEeeeEEELP MEEEEEEEEEEEE PLEeeeeeeeeeeeeEEEEEEAASSSSSS!
co mas za prohlizec?
IE 5.0
nejde mi to už asi 2 mesíce
předtím ani teď (formátovanej disk a furt nic)
tak zkus upgrade na 6.0...
ten jsem tam měl před tím formátováním ale bylo to furt stejný
hmm, mozna problem se ssl?
Hmm a co s tím?
to zalezi na tobe ;-)
a) zkusil bych _uplne_ jinej browser, treba mozillu nebo operu (mozill.org, opera.com), kdyz to z nich bude chodit, je problem s msie. btw, opera je vetsinou schopna behat hned po instalaci bez konfigurace, tak se v tom vrtej az potom, co vyzkousis, jestli chodi
Myslim si, ze tvuj browser se tvari, jako ze prijima cookies, ale nevraci je, to znamena ze to zesere celou sessionovou administration, protoze se neposle sessionid a ty si ho pokazdy musis udelat novy, kdyz se neposila, zkus vypnout cookies, nebo jestli je mas vyply tak zapnout, that's all :o)
No, mě to taky nejde.