Barva

Zkoušel jsem co se dalo,ale jeden z mých rámu má pozadí bílé,a né černé
jak to mám nastavené.Zkoušel jsem to napsat i v hexadecimálním čísle(díky HomeSite)a nic.Pozadí je stálé bílé,a to se tam nehodí.

Jo a neví někdo,jak mám udělat barevnou barvu?(například modrá,červená a černá,a to v textu).Zkoušel jsem udělat ano(a jako <Font color="blue">a<Font color="red">n<Font color="black">o</Font>
Ale ono nic.Vše bylo v černé barvě.Help!
Doporucuju CSS neznam nic lepsiho...
A navíc to to musíš když už to děláš přes font pokaždý uzavřít </font>
a nebo aspon pouzivej RGB kody (#ff000 cervena, #0000ff modra, atd... :) (mno jo, jsem ze stary skoly, sorry :-)))
to jsem zkoušel.to je to hexadecimální číslo(#?00000 nebo tak nějak má být bílá atd)Samozřejmě že to píšu s ukončovací značkou,to je ale detail a nechtěl jsem to rozepisovat.CSS zkusím...
V tom případě se to musí obravit i kdyby nechtělo leda že bys měl v kódu chybu na jiným místě která by to ovlivňovala, mě už se to stalo několikrát.
bila: #ffffff
cerna: #000000
#RRGGBB

#FF0000 - cervena
#00FF00 - zelena
#0000FF - modra

.. a jejich michaniny; odnekud sem stahl obrazek, kde jsou snad vsechny zakladni barvy a vedle jejich hex. kod
dekuji za upresneni ;-)

jinak znamy dialog pro vyber barvy z woken taky zobrazuje rgb hodnoty, ale v desitkove soustave; da se tomu pomoct tak, ze misto #rrggbb napises rgb(cervena, modra, zelena) - intenzity jsou od 0 do 255, tj. treba rgb(10, 170, 255) - fuj, ta musi vypadat hnusne ;-)
Taky zpusob, na hexadecimal se to snadno zpocitat